האם Halo Infinite יקבל מצב באטל רויאל?

מידע חדש נחשף עקב הדלפת קבצים מגרסת הבטא

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
השבוע של Halo Infinite התחיל לא רע בכלל. מיקרוסופט שחררה את גרסת האונליין הניסיונית לרשת, מעריצי הסדרה  שהצליחו להשיג גישה לגרסה זרמו אל המשחק ורוב הביקורות היו מעודדות.
השמחה לצערנו לא החזיקה מעמד כי בתוך קבצי גרסת הבטא נמצאה כמות לא קטנה של תוכן שעדיין לא הוכרז רשמית על ידי מפתחת המשחק Industries 343.
Dataminers - כורי נתונים ברחבי העולם התנפלו על הקבצים וגילו מספר ספוילרים מעניינים, אחד מהם היו הקלטות של הקריין המוכר במצב המולטיפלייר של היילו, הקלטה קצרה אבל שומעים את המילה באטל רויאל בברור.

השאלה המסקרנת היא, מה באמת עומד מאחורי קובץ האודיו?. קהילת היילו דיי חצויה בכל הנוגע לשמועות לגבי מצב באטל רויאל. היו כבר ספקולציות בעבר אך עד עכשיו לא באמת הייתה ראייה שאפשר לאחוז בה, עד עכשיו.

מ-343 לא נמסרה שום הודעה בקשר לקובץ הזה אך בהודעה יותר כללית ביקש מנהל עיצוב המשחק , ג'וזף סטטן כי למרות ההדלפות, ביקש ג'וזף ממעריצי הסדרה לנסות לא לחפש אחרי הספוילרים ולאלו שכבר קראו אותם, ביקש שלא יפיצו. כמובן שעקב שום אישור מ-343, אי אפשר באמת לקבוע אם יגיע מצב הבאטל רויאל או לא.

יכול להיות שנופתע (לא באמת) ובסוף זה כן יתווסף אך בכל זאת, אולי הקובץ ישן ונשכח בגרסה, אולי זו בכלל בדיחה פנימית של מפתחי המשחק. בכל מקרה גם אם נקבל באטל רויאל בפעם הראשונה בעולם של היילו, ההנחה היא שייקח עד מספיק זמן עד שבאמת נקבל מצב זה אלא אם כן מיקרוסופט תחליט אחרת.

ב-343 Industries , מבטיחים הפעם לשחקנים שמדובר בכותר המושקע ביותר בסדרה עד היום, וכי ההיקף של המשחק כולו רק גדל ושאפתני יותר מאשר בעבר. Halo Infinite אמור להשתחרר בתקופת החגים של סוף שנת 2021 אך אין עדיין תאריך רשמי. כמו כן המשחק ייצא לקונסולות האקס בוקס לדורותיהן ולמחשב האישי דרך שירות הגיים פאס של מייקרוסופט ופלטפורמת Steam.
מעבר לתגובות