כנסו: ההכרזות הגדולות מערב הפתיחה של Gamescom

היילו, קול אוף דיוטי, מארוול ועוד

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהג'ף קלי, התעורר משנת החורף בת החצי שנה שלו כדי לפתוח את אירוע ה-Gamescon 2021. כנס Gamescom הוא כנס גיימינג שנתי בו מפתחות מפיצות בתעשיית הגיימינג חושפות את המשחקים ואת ההכרזות הגדולות לשנה הקרובה האירוע בין השעתיים הביא איתו שלל מעניין של קליפים ועדכונים מכמה מהחברות הגדולות בתחום הגיימינג, בואו נעשה סדר.

קול אוף דיוטי Vanguard

Sledgehammer מפתחת המשחק האחרון במותג קול אוף דיוטי שחררה אתמול במהלך האירוע טריילר משחקיות של מצב הסיפור. הסרטון מנסה להעביר הרגשה של פחד ואימה באזורי הקרבות של מלחמת העולם הראשונה, במיוחד בעיר סטלינגרד והסביבה הקפואה של רוסיה.

הסרטון עוד מציג לנו את אחת מתוך ארבעת הדמויות שנשחק בארבעה אזורים שונים ברחבי הגלובוס בזמן המלחמה. Call of Duty Vanguard  ישוחרר ב-5 בנובמבר עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S ולמחשב האישי.

Halo Infinite

מיקרוסופט -343 שחררו אתמול טריילר חדש עבור המשחק עם קליפ CGI מרשים שלא חשף יותר מדי פרטים עקב זה שהוא לא הראה שום משחקיות. לאחר הווידאו נערך ראיון קצר עם מנהל הפיתוח של המשחק שהרחיב יותר על המפות החדשות, הכלי נשק וכל התכנים להתאמה האישית של השחקן
לבסוף נחשף תאריך היציאה למשחק שיקרה ב-8 בדצמבר השנה לאקס בוקס וגם בפלטפורמת סטים שכבר התחילה להציע את המשחק בהזמנה מוקדמת.

Saints Row

חברת Volition הכריזה על כותר חדש בסדרת Saints Row, וגם נתנה לו את אותו השם.  המשחק עצמו יהיה יתחיל מחדש את הזיכיון (reboot), בו השחקן ישחק כפושע המתחיל לעלות לאט לאט בעולם ארגוני הפשע.
Saints Row ישוחרר  ב-25 לפברואר, 2022 לפי הדיווח, כמובן תמיד יכולים להיות עיכובים.


Marvel's Midnight Suns

הכרזה מעניינת דווקא הגיעה מחברת Firaxis, מפתחת סדרת משחקי Xcom הוותיקה והפופולרית, שהכריזה על משחק גיבורי על חדש בעולם Marvel עם משחקיות עם דגש על טקטיקה מבוססת תורות בדומה ל-Xcom.

המשחק יציע דמויות כמו איירון מן, קפטן אמריקה, קפטן מארוול, דוקטור סטריינג', בלייד, וולברין וגוסט ריידר. מ-Firaxis נמסר ששבוע הבא ב-1 בספטמבר החברה תשחרר סרטוטן משחקיות רשמי עם תאריך שחרור.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

מי זוכר את המשחק צבי הנינג'ה שהיה אז בשנות ה-90 למגה-סון? או למחשב האישי?,  זוכרים? כי הוא חוזר. המשחק החדש בסגנון רטרו יציע את ארבעת דמויות הצבים ואת אפריל אוניל. לצערם של המעריצים לא נחשפו עוד פרטים לגבי המשחק החדש או מה תאריך שחרורו אך ממה שידוע השחרור יהיה קרוב לסוף השנה.


Age of Empires IV

מיקרוסופט  שחררה טריילר משחקיות  חדש בו אנו מקבלים ההצצה על האימפריות במשחק, האימפריה הרומית הקדושה ואת אימפריית רוס. בנוסף הטריילר מראה חלקים ממצב הקמפיין במשחק בו רואים בניית מבנים, הרחבת העיר, בניית יחידות וקצת קרבות.

המשחק אכן נראה מרשים וכבר יש דיבורים נרחבים ברשת בקשר לאם יש שיפור גרפי לעומת הטריילרים האחרונים שיצאו והאם באמת המשחק יראה ככה ביום ההשקה. Age of Empires 4 ישוחרר ב-28 לאוקטובר לשירותי האקס בוקס וגם לפלטפורמת סטים.

DEATH STRANDING: DIRECTOR’S CUT

חברת הפיתוח של קוג'ימה שיחררה סרטון בין כמעט 9 דקות שהראה את הפיצ'רים החדשים שנוספו למשחק כגון, כלי משלוח, משגר מטען ועוד מספר כלים ואביזרים העוזרים לשחקן לסחוב מטען.
עוד קיבלנו הצצה לרובוט חדש בשם באדי בוט שיעזור לדמות סאם פורטר לסחוב עוד מטען ואפילו את עצמו. אולפן הפיתוח הוסיף עוד פיצ'רים מעניינים כמו מטווח בו שחקנים יוכלו להתאמן על הנשקים וכל מיני מצבי משחק חדשים בהם השחקן יוכל לשחק ביחד או להתחרות נגד הסאם פורטרים האחרים במשחק, קצת מבלבל.