אקטווי'זן תציע את Vanguard לניסיון הסופש

גרסת האלפא תהיה זמינה רק לבעלי הפלייסטיישן

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהבסוף השבוע הקרוב ביום שישי מתכוונת ענקית הגיימינג אקטוויז'ן להציע לנסות את גרסת באלפא של Call of Duty: Vanguard, הכותר הבא בסדרת האקשן מגוף הראשון המצליחה בעולם, לכל שחקני הפלייסטיישן 4-5.
זהו למעשה סבב בדיקות שיתמקד במצב המשחק החדש ״Champions Hill״ ויאפשר לכלל השחקנים להתנסות בו, ולמפתחים ללמוד האם הוא פועל כמתוכנן בזמן שבו עדיין ניתן לשפר ולתקן לקראת ההשקה.
גרסת הניסוי תציע מצב משחק אחד בשם Champions Hill המוגדר כסוג של מצב באטל רויאל המבוסס על מספר קבוצות קטנות שהוצג לראשונה תחת Modern Warfare שיצא ב2019. המשחק מתקיים במפה אחת המחולקת לחמישה אזורים שונים, בו קבוצות של צמדים או שלישיות יתחרו במספר סיבובים שבכל אחד בכל ניתן לזכות במטבעות שיאפשרו שדרוג של כלי-הנשק וציוד מתקדם לקראת הסיבוב הבא.
אחד ממפתחי המשחק הסביר כי "כולם מתחילים עם אותם נשקים, המטרה היא לאסוף כמה שיותר כסף שמקבלים על ידי הריגת שחקנים אחרים וקופסאות Loot במפה, שיעזרו לשחקן לשפר את הציוד".

בנוסף לדיווח זה, הכריזה אקטוויז'ן כי גרסת הבטא הפתוחה תצא בחודש ספטמבר, שוב עם גישה מוקדמת לבעלי הפלייסטיישן בין התאריכים 10-13 לספטמבר אלא שהפעם הגרסה תהיה זמינה רק לאלו אשר הזמינו מראש את המשחק. שחקני האקס בוקס והמחשב האישי יקבלו גם כן גישה לגרסת הניסוי אך רק ליומיים, בין התאריכים ה-16 ל-17 בספטמבר.

Call of Duty Vanguard  ישוחרר ב-5 בנובמבר עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S ולמח