צפו בטריילר: Frostpunk 2 הוכרז

נפט יחליף פחם 30 שנה אחרי אירועי המשחק הראשון

תגיות: frostpunkגיימינג

ניר אימבר
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

11 Bit Studios, מחזירים אותנו לשממה הקפואה עם הכרזת Frostpunk 2. הסטודיו שאחראי על Frostpunk שיחרר לפני כמספר ימים טריילר חדש, חודשיים אחרי החשיפה הראשונית בטוויטר, מבטיחים בחברה חורף הרבה יותר ברוטלי.

פרוסטפאנק הראשון ששוחרר ב-2018 נחשב כהצלחה עצומה לאולפןן האינדי לשעבר (הם כבר לא אינדי),עם כ-3 מיליון מכירות עותקים ועוד שלושה שחרורים של חבילות DLC שכמו המשחק המקורי, חוו הצלחה משלהם.

פרוסטפאנק הוא משחק בניית עיר פוסט אפוקליפטי. המשחק מבוסס בזמן המאה ה-19, העולם נהרס לחלוטין על ידי עידן קרח פתאומי שכיסה את הכל בקרח, קור וברובו, מוות. השחקן עצמו לוקח את השליטה על קבוצת שורדים מלונדון בתקווה למצוא בית חדש.

כדי לשרוד תנאים קשים כמו אלו, האנושות בונה את עצמה מחדש סביב גנרטורים עצומים אשר אמורים להציל את חייהם מאיתני הטבע הקיצוניים שנוצרו בעולם. עלילה פרוסטפאנק 2 מתרחשת כ-30 שנה אחרי האירועים של המשחק המקורי, העולם עדיין תחת עידן קרח אך הפעם נפט מחליף את הפחם כמשאב הראשי כדי לשרוד.

בדומה למשחק הקודם, השחקן יאלץ לנווט בין דרישות התושבים והעזרה שהם צריכים, לבין החלטות קשות אשר ישנו את המשך המשחק. לפי המפתחת, שחקנים יכולים להתחיל לצפות למגוון הרבה יותר רחב של אפשרויות ובחירות בנוגע לעיר שלהם.

במסיבת ההכרזה לכותר, ג'אקוב סטוקלסקי, מפיק המשחק אמר, "עם צוות מפתחים של כמעט 70 אנשים ואשר עדיין ממשיך לגדול, יש לנו יותר כוח אדם להתמקד על כל תחומי המשחק מאיכות פיתוח המשחק, לאיכות חווית המשתמש, השאיפה שלנו היא לעשות יותר מסתם עוד משחק המשך".
למשחק אין עדיין תאריך יציאה ובזמן זה עדיין נמצא בפיתוח ראשוני, המשחק הראשון היה פנטסטי, בואו נקווה שגם זה יהיה.
מעבר לתגובות