דילאשואו חזר מהשעיה של שנתיים עם ניצחון

הלוחם גבר על סנדהגן. ראולין פאיבה סיפק את הפתעת הערב

א א א א ( שנה גודל )

אירוע הלילה ב-UFC. האלוף לשעבר ניצח בזכות לב גדול והרבה נסיון: למרות חתך עצום מעל העין שהקשה על ראייתו וגרם לו להגן על האזור בצורה חריגה, ניצח טי ג'יי דילאשואו בהחלטה חצויה בתום 5 סיבובים. סנדהגן המאוכזב מהחלטת השיפוט, הראה עליונות בכל מה שקשור למכות בעמידה, אבל לרוע מזלו זה לא הספיק לו.

דילאשואו היה יותר אקטיבי, במיוחד בהיאבקות על הגדר ושליטה בקרקע והצליח להתאושש ממכות משמעותיות שחטף בתחילת הקרב. בהמשך האלוף לשעבר החטיף לא מעט מכות מעולות בעצמו, במה שהראה שהוא רצה את הניצחון הזה קצת יותר מיריבו.

עם סיום הקרב דילאשואו חוזר לתמונת האליפות וייתכן שהוא יפגוש את המנצח בקרב האליפות שיתקיים בין אלג׳מיין סטרלינג לפטר יאן.

עוד באירוע: ראולין פאיבה הברזילאי עם הפתעת הערב לאחר שהתאושש מסיבוב ראשון קשה, בו כמעט הפסיד בנוקאאוט. הלוחם שהגיע בתור מחליף מאוחר בקטגוריית משקל חדשה וגם כאנדרדוג גדול, ניצח את שני הסיבובים הבאים וזכה בניצחון בקרב גדול. יותר מאוחר נודע שהלוחמים זכו בבונוס ״הקרב של הערב״.

בקרב נוסף ניצח דארן אלקינס הבלתי נגמר בעוד קרב הירואי מצידו לאחר מכות בקרקע בסיבוב השני. אלקינס המכונה ״הנזק״ בהחלט מצדיק את כינויו לאחר עוד ניצחון, 16 במספר, בקריירת ה-UFC.

באירוע גדול של תהפוכות קרב הפתיחה של הערב סיפק גם הוא מלחמה גדולה וניצחון בנוקאאוט. רנדי קוסטה היה מרחק נגיעה מניצחון בנוקאאוט בסיבוב הראשון לאחר מכות כבדות על ראשו של יריבו. בסיבוב השני עלה אדריאן יאנז לוחם אחר, מצא את הטווח הרצוי והנחית מכת אפרקאט ששלחה את קוסטה לקרשים.

לחצו לקבוצת הפייסבוק של קהילת ה-MMA הוותיקה בישראל

מעבר לתגובות