צפו: מחצ'ב ניצח בקרב המרכזי של הלילה

היורש של חאביב חנק את מויסס ועלה למאזן 1:20. טייט ניצחה את רנו לפני כן

תגיות: UFCאיסלם מחצ'ב

א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

איסלם מחצ׳ב ענה על כל הציפיות שהיו ממנו ומעבר לכך. הדגסטני שלט בקרב המרכזי של ה-UFC בלאס וגאס ללא עוררין והצליח להכניע את יריבו טיאגו מויסס, במגרשו הביתי על הקרקע, בחניקה אחורית בסיבוב הרביעי ועלה למאזן ניצחונות של 1:20.

עוד לפני כן בסיבובים המוקדמים הציג הקונטנדר החדש ארסנל של יכולות: ברכיות ואגרופים מדוייקים בעמידה, הטחות לקרקע ושליטה מהגב. זו הפעם הראשונה שמישהו מצליח לחסל את מויסס בקריירת ה-MMA וכל זאת לצד תמיכה של חאביב נורמאגומדוב בפינתו של מחצ׳ב.

עם סיום הקרב קרא מחצ׳ב לקרב נגד האלוף לשעבר, רפאל דוס אנג׳וס, קרב שכבר נקבע פעמיים, אך בוטל בשל הידבקות הברזילאי בקורונה ופציעה של הדגסטני. כעת, המניה של מחצ׳ב חמה ולוחמים ידרשו לספק תירוצים יצירתיים יותר כדי להימנע מקרב נגדו.

עוד באירוע הקרבות הנהדר שהתקיים הבוקר ואף קרב לא הגיע להחלטת השופטים: מיישה טייט, האלופה לשעבר, שהכניעה בעברה את הולי הולם, חזרה מפרישה של ארבע שנים וחצי וניצחה ב-TKO את יריבתה, רינו, שהודיעה על פרישה בעצמה בסיום הקרב.

צפו בניצחון של טייט>>>

מתיאוס גאמרוט הפולני המבטיח, הכניע תוך דקה וקצת את ג׳רמי סטיבנס בהכנעת הקימורה והוא מצטרף למחצ׳ב בתור כוכב עולה במחלקת משקל הלייט ווייט.

רודולפו ויירה, אלוף העולם לשעבר בג׳יו ג׳יטסו ברזילאי וארגון ADCC, הצליח לסיים בחניקה את יריבו סטולצפוס ובכך להתאושש מההפסד הקשה בקרב הקודם שלו.

קרב הפתיחה של הערב סיפק את הסחורה עם שני יריבים קשוחים ומלהיבים כשבסופו של דבר ידו של בילי קווארנטילו היתה על העליונה כשעצר את יריבו בניטז, בסיבוב השלישי. השניים זכו בבונוס "הקרב של הערב".

מעבר לתגובות