מכבי ת"א הרחיקה לצמיתות את האוהד שקילל את עוואד

נלחמת בגזענות: אחרי שתועד מכנה את חלוץ חיפה "ערבי מסריח", במועדון החליטו לא לעבור על כך לסדר היום: "לא יימכרו לך כרטיסים למשחקי הבית והחוץ. התנהגותך פסולה"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בווידאו: הקללות הגזעניות של האוהד הצהוב כלפי מוחמד עוואד

פועלת נגד הגזענות. מכבי תל אביב החליטה להרחיק את האוהד שקילל את מוחמד עוואד לצמיתות מכל פעילות של המועדון, כך הודיעה היום (שני) הקבוצה באופן רשמי. בנוסף, במועדון גם מתכוונים לנקוט בהליכים משפטיים נגד האוהד. כזכור, אוהד הצהובים נתפס קורא "ערבי מסריח" לכיוונו של חלוץ מכבי חיפה מוחמד עוואד במהלך משחק העונה אמש.

ההודעה הרשמית של מכבי ת"א: "במסגרת המשחק תועדת בווידאו כאשר אתה קורא קריאות גזעניות חמורות לעבר שחקנה של מכבי חיפה מוחמד עוואד.

המועדון רואה אירוע זה בחומרה ולא יסכים לקבל התנהגות כזאת של אוהדיו במגרשי הכדורגל. מדובר בהתנהגות מבזה, בלתי ראויה, מנוגדת לדין ופסולה שאין לה מקום במשחקי מכבי ת"א ובמגרשי הכדורגל בכלל.

המועדון שם לו למטרה להילחם בכל גילוי אלימות וגזענות במגרשים ומעשיך כאמור גרמו וגורמים למועדון לנזק רב ומכתימים את המועדון ואוהדיו המסורים.

נוכח האמור לעיל אתה מורחק לצמיתות מכל פעילות של המועדון. בין היתר, לא יימכרו לך מנויים או כרטיסים למשחקי המועדון ותיאסר כניסתך למשחקי המועדון (בית ו/או חוץ), אימוניו, אימוני ומשחקי מחלקת הנוער וכיו"ב. בכוונת המועדון לאכוף הנחיה זו ללא פשרות.

בנוסף, בכוונת המועדון לנקוט נגדך בהליכים משפטיים בקשר עם הנזקים שנגרמו ו/או יגרמו לו עקב האמור לעיל וזאת לאחר שיסיים לאמוד את נזקיו".

במכבי חיפה הגיבו להרחקת האוהד: "החלטה ראויה ומתבקשת. המאבק באלימות ובגזענות הוא משותף לכולנו".

עוואד. במכבי ת"א הגיבו במהירות (אלן שיבר)
עוואד. במכבי ת"א הגיבו במהירות (אלן שיבר)