קרובי משפחתו של חוגג שוחררו למעצר בית

החקירה בעניינו של בעלי בית"ר נמשכת: "הוא משתף פעולה"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )

פרשת ה"משחק הגדול" נמשכת, אבל נראה שחלה רגיעה כלשהי בנוגע אליה. שני קרובי משפחתו של משה חוגג שוחררו במפתיע למעצר בית, לאחר שהיו אמורים להישאר במעצר למשך מספר ימים נוספים זאת משום שהמשטרה מיצתה את החקירה עם השניים.

גורמים המקורבים לחוגג טענו בנוסף: "במשטרה הבינו שהקשר שלו לארועים הספציפים לא גדול כפי שכולם חשבו בהתחלה". עם זאת יש לציין כמובן שהחקירה בעניינו טרם הסתיימה וצפויה להימשך בתקופה הקרובה. אגב, את קרובי משפחתו של בעלי בית"ר ירושלים מייצגים עורכי הדין עדי כרמלי ועומרי עיני.

"אני שמח שהמשטרה מבינה היום שאת החקירה הזו לא צריך לנהל כשהלקוחות שלי עצורים", אמר עו"ד כרמלי. "הלקוחות שלי הכחישו בתוקף כל מעורבות בביצוע עבירה פלילית, אני מעריך שכאשר ישקע אבק החקירה המתוקשרת ויגיע תורן של הראיות להכריע - התיק נגד לקוחותי ייסגר יען כי לא דבק במעשיהם רבב".

כזכור, אמש הוארך מעצרו של חוגג בשמונה ימים עד ל-1/12 בדיון בו הוא לא לקח חלק זאת בעקבות בקשת עורכי הדין המייצגים אותו עמית חדד ומשה מזור ולמרות העניין התקשורתי. "משה חוגג משתף פעולה באופן מלא עם חוקריו בטוח בחפותו ונתמך על ידי רעייתו ובני משפחתו. בימים האחרונים אנו עדים להמשך פרסומים שקריים שמקורם בבעלי אינטרסים ואנו ממליצים לתת למשטרה לסיים את עבודתה לפני חריצת דינו של מרשנו", נמסר.

כחלק מהבדיקות שנערכו על חוגג, נאספו מבית וגן מסמכים הקשורים לחלק מהחסויות שהביא לבית"ר ירושלים. כמו כן, לפי הידוע אין בידי המשטרה מתלוננות על עבירות מין, כשבשלב זה מדובר בעדויות שנאספו ונבדקות מול הבעלים עצמו, כשחלק הגיעו מאחד האנשים הקרובים אליו ביותר בשנים האחרונות.

עדי כרמלי המייצג את קרוב משפחתו של חוגג
עדי כרמלי המייצג את קרוב משפחתו של חוגג
עומרי עיני המייצג את קרוב משפחתו של חוגג
עומרי עיני המייצג את קרוב משפחתו של חוגג
מעבר לתגובות