אזולאי ייעדר בקישור, קולו ישוב ל-11?

ניר קלינגר לא תירגל הרכב: "מקווים להמשיך את המומנטום". הפועל ת"א מחפשת ניצחון שלישי

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שני ניצחונות רצופים, בהפועל ת"א מקווים להמשיך את המומנטום החיובי ולרשום ניצחון שלישי ברציפות מחר (שבת) מול מכבי פ"ת. סיאנדה קולו, שיצא למשחקי נבחרות דרום אפריקה וחזר ארצה רק ברביעי אחרי הסאגה מול רשות האוכלוסין וההגירה, הגיע לאימון ויעמוד לרשותו של ניר קלינגר.

ניר קלינגר לא תרגל הרכב באימון המסכם, אך עושה רושם שלא יהיו שינויים משמעותיים. קולו, שכאמור התאמן רק היום עם הקבוצה, עשוי לשוב להרכב במקומו של טראורה. הקשר שלומי אזולאי, שפצוע בשריר הירך האחורי ימשיך להיעדר, מה שאומר שאופק ביטון צפוי לפתוח במרכז השדה יחד עם דן איינבינדר ושי אליאס. בחלק הקדמי נראה כי עידן ורד, פארליי רוסה ולוסיו ישתפו פעולה. גם יואב תומר, שכבש שני שערים במחזור הקודם מול ק"ש, נמצא בתמונת ההרכב.

קלינגר אמר לקראת המשחק מול מכבי פ"ת: "מצפה לנו משחק קשה מאוד. ראינו שפ"ת עשתה תוצאה טובה בבלומפילד והייתה גם עדיפה בשלבים במשחק. אנחנו מקווים לשמור על המומנטום ולהמשיך ביכולת הטובה גם במחצית השנייה וגם במחצית הראשונה". שי אליאס הוסיף: "אנחנו אחרי שבוע אימונים טוב. באים צנועים ומקווים לקחת עוד שלוש נקודות".
 
הרכב משוער: ארנסט שטקוס, בן ביטון, סיאנדה קולו (מוחמד טראורה), אדי גוטליב, דורון ליידנר, דן איינבינדר, שי אליאס, אופק ביטון, עידן ורד, פארליי רוסה ולוסיו (יואב תומר).

סיאנדה קולו. ישוב ל-11? (אלן שיבר)
סיאנדה קולו. ישוב ל-11? (אלן שיבר)