ההתרגשות בשיאה: כמה כרטיסים נמכרו לדרבי?

טירוף בקרב אוהדי בית"ר והפועל, המכירה לדרומי תיפתח בטדי

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ליום הזה חיכו בבירה. הערב ב-20:30 (ישיר ב-5SPORT) הדרבי של ירושלים ישוב לליגת העל אחרי 21 שנה, כשהפועל תפגוש את בית"ר בטדי. בפרק הראשון של היריבות החדשה/ישנה הזו, כזכור, דווקא הפועל י-ם הייתה זו שיצאה כשידה על העליונה, עם 0:1 קטן-גדול על בית"ר בגביע הטוטו. העולה החדשה תקווה להשיג ניצחון נוסף על היריבה העירונית, שחווה תקופה לא קלה בלשון המעטה, במטרה להוכיח שלפחות בשלב הזה של העונה - היא הקבוצה הטובה יותר בירושלים.

בהפועל י-ם שבעי רצון מרכישת הכרטיסים האדירה של אוהדי בית"ר, במה שעשויה להיות ההכנסה הגדולה ביותר של המועדון במתכונת הנוכחית. לפחות 5,000 אדומים ינסו לתת מחר פייט לצהובים שחורים, על מנת לדחוף את קבוצתם לניצחון ראשון העונה (0:0 במחזור הראשון נגד הפועל נוף הגליל).

נכון לשלב זה, מאות בודדות בלבד של כרטיסים נותרו ליציע הצפוני של אוהדי בית"ר ירושלים, לאחר שנמכרו כ-11,000 כרטיסים ליציעים הצהובים. מהנהלת הפועל ירושלים נמסר כי לכשאלה יאזלו, תפתח המכירה ליציע הדרומי בקופות במגרש.

המאמן זיו אריה כהרגלו לא מתרגל 11. בחלק הקדמי נראה כי ישנה התלבטות מי ישחק לצד ויליאם אגדה, כאשר עידן שמש ובן מיזן נבחנו כאופציה. אילוג' יאו יפתח בהגנה ואילו רוסלן ברסקי יחזור לקישור לאחר הקורונה ממנה סבל.

ההרכב המשוער: אדבאיו אדליי; מאור ג'רסי, אלוז' יאו, נועם מלמוד, גל מאיו, עומר אגבדיש; קלטוס נומביל, גוני נאור, רוסלן ברסקי; בן מיזן (עידן שמש), וויליאם אגאדה.

האדומים שוב יחגגו דרבי? (דני מרון)
האדומים שוב יחגגו דרבי? (דני מרון)