מורגן פרייר סיכם. דומביה קרוב להצטרפות

מכבי פ"ת ממשיכה להתחזק. אולימיפאקוס מעוניינת בליאל עבדה

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בעוד קצת פחות משבועיים תפתח מכבי פתח תקווה את אימוניה באופן רשמי לקראת עונת 2021/22 וההכנות בשיאן. לאחר רכישתו של ירדן כהן והארכת חוזהו של תומר לוי לעונה נוספת במועדון במהלך השבוע האחרון, לערוץ הספורט נודע כי עיקר המאמצים התמקדו בהשארתו של מורגן פרייר.

על אף שהגיע בכושר גופני ירוד, החלוץ שהצטרף בחלון ההעברות של ינואר למכבי פתח תקווה הציג מחויבות והתמדה והצליח להרשים את גיא לוזון, שהחליט להשאירו לעונה נוספת. לערוץ הספורט נודע כי האנגלי בן ה-26 הוא סיכם את תנאיו ויחתום באופן רשמי בימים הקרובים.

כמו כן, לאחר החתמתם של ניקו אולסק, בן רייכרט, ג'יימס אדניי ומיקו ממן, במועדון קרובים להחתמתו של אלסנה דומביה. מדובר בקשר בן 18 מחוף השנהב אשר מתאמן עם המלאבס בשבועות האחרונים ועל מועמדותו פורסם בערוץ הספורט לראשונה. השחקן עתיד להצטרף למועדון והוא יפתח איתם את האימונים ב-04.07.

מי שעשוי לעזוב הוא ליאל עבדה, כאשר על פי דיווחים בתקשורת היוונית אולימפיאקוס עשויה לשגר הצעה לאבי לוזון בניסיון לרכוש את שחקן ההתקפה הצעיר. במקביל, כפי שפורסם המועדון מנהל מגעים גם עם שתי קבוצות מה-MLS ועל פי ההערכות יימכר הקיץ בסכום הקרוב ל-5 מיליון יורו, אשר יתרמו ללוזון לבנות סגל שמטרתו תהיה להגיע לאירופה.

ליאל עבדה. זו ככל הנראה היתה העונה האחרונה שלו במלאבס (אודי ציטיאט)
ליאל עבדה. זו ככל הנראה היתה העונה האחרונה שלו במלאבס (אודי ציטיאט)