נשאר אדום: קפילוטו חתם לעונה בהפועל חיפה

הבלם יפתח עונה שישית במועדון: "מקום שהפך לבית בשבילי". וגם: הקבוצה פתחה במשא ומתן עם גיא מלמד

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

נשאר בכרמל. אחרי שהגיע לסיכום עם הפועל חיפה, ניסו קפילוטו חתם על חוזה לעונה עם אופציה לאחת נוספת. "שמח להמשיך לעונה שישית במקום שהפך לבית בשבילי. מאמין שנצליח להשיג את כל המטרות שלנו בעונה הקרובה", אמר הבלם לאחר החתימה. הבעלים, יואב כץ, הוסיף: "ניסו אמנם לא גדל במועדון, אבל מבחינתנו הוא כמו שחקן בית והוא חלק בלתי נפרד ממשפחת הפועל חיפה".

בתוך כך, לאחר שהגיעה לסיכום גם עם בן והבה וגיא משפתי, לערוץ הספורט נודע כי הוגשה פנייה רשמית אל גיא מלמד, אשר על מועמדותו פורסם באתר ערוץ הספורט לראשונה. משא ומתן מתנהל בין הצדדים בתקווה כי החלוץ ילבש את המדים האדומים בעונה הקרובה.

אחרי עונה נהדרת אצל סיינט ג'ונסטון הסקוטית, שכללה שבעה שערים ב-23 הופעות בכל המסגרות וכן גם שני תארים, מלמד בן ה-28 עשוי לתפוס את מקומם של ויליאם אגאדה וקייס גאנם, שעזבו לאחרונה. כמו כן, לערוץ הספורט נודע כי נעשים מאמצים לצרף קשר זמבי למועדון, אך קשיים בהשגת ויזה לישראל והחשש להגיע מצדו בצל הקורונה עשויים לטרפד את המהלך.

במקביל, יואב כץ סיפר לערוץ הספורט כי גם הניסיונות שלו להגיע לישראל אחרי כמעט שנתיים שלא היה בארץ עולים בתוהו. "אני לא מצליח להיכנס לישראל. דורשים ממני ביטוח קורונה, מי שמע על דבר כזה?", תהה הבעלים. "כבר הרבה זמן אני רוצה להיכנס לארץ ועושים לי בעיות כי בידוד לאדם בגילי זה לא דבר שבא בחשבון. יש לי את כל החיסונים הדרושים וממשיכים לעשות לי בעיות. בסוף אני ארים ידיים ואלך, אעזוב את הפועל חיפה אם לא ימצאו לזה פתרון", הודה בצער.

הבעלים סיפר גם על ההתלבטות באשר לתפקיד המנכ"ל וביקש לרמוז על כך שמינויו הזמני של רובי רגב עשוי להפוך קבוע: "רובי עושה עבודה מצוינת. אני רוצה שהוא יישאר אבל צריך שניים לטנגו. יש לנו פעמיים בשבוע אסיפה של החלק המקצועי והמנהלתי של הקבוצה ואמרתי לכולם שכרגע הוא הבן אדם הכי חשוב בקבוצה. איש גדול אמר פעם - הדבר הכי קבוע הוא זמני".

מלמד, יגיע לכרמל? (getty)
מלמד, יגיע לכרמל? (getty)