נשארים: קפילוטו, והבה ומשפתי הגיעו לסיכום

הפועל חיפה שומרת על השלד. מרשל אודה עשוי להצטרף להתקפה

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל חיפה ממשיכה להתקדם בבניית הסגל לקראת עונת 2021/22 ועושה רושם כי אלישע לוי קרוב להשלמת חוליית ההגנה שלו. אחרי שצירף את השוער אוהד לויטה, המגן השמאלי דודי טויטו והבלם לואי טאהא, אשר הגיעו כולם מהפועל ב"ש, לערוץ הספורט נודע כי המועדון הגיע לסיכום גם עם ניסו קפילוטו, בן והבה וגיא משפתי שימשיכו לשחק באדום גם בעונה הבאה.

מאז הסתיימה העונה החולפת הצהיר יואב כץ כי הוא מעוניין לשמר את השלד הקיים ומשא ומתן ארוך החל עם מספר שחקנים אשר סיימו את חוזיהם. החדשות הטובות לאדומים הן ששלושת שחקני ההגנה - קפילוטו, והבה ומשפתי סיכמו את תנאיהם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת ויחתמו על חוזים חדשים בימים הקרובים.

מי שלא צפוי להמשיך הוא מיקי סירושטיין, כשלערוץ הספורט נודע כי הבלם קיבל הודעה כי הוא לא בתכניות המקצועיות ושהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה. כמו כן במועדון העידו על התקדמות חיובית במשא ומתן מול לירן סרדל ועדן בן בסט, כאשר ההערכות הן כי גם השניים יגיעו לסיכום בקרוב וישארו לעונה נוספת באדום.

בתוך כך, אלישע לוי ינסה לחפש לכל היותר מגן נוסף אשר יוכל לשחק בשני הצדדים ויהווה חלופה ראויה למלול, טויטו או משפתי במקרה של פציעה. במקביל לוי יחפש אחר שחקנים זרים לעמדת הקשר, החלוץ והקיצוני. לערוץ הספורט נודע כי האדומים מנהלים משא ומתן עם מרשל אודה, חלוצה הניגרי של הפועל חדרה בעונה החולפת, שעשוי להצטרף לחלק הקדמי של אלישע לוי.

אודה. מחדרה להפועל חיפה? (דני מרון)
אודה. מחדרה להפועל חיפה? (דני מרון)