"רוצים לנצח אחרי מה שעברנו איתם העונה"

אבן דיבר לקראת הסדרה נגד הפועל. ריינולדס יתפוס את מקומו של ז'יז'יץ' בסגל

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )

קצת יותר מ-24 שעות לפני שהיא פוגשת את הפועל תל אביב למשחק הראשון בסדרה, מכבי תל אביב ואבי אבן ערכו היום (רביעי) אימון לקראת המפגש הקריטי עם היריבה העירונית. בזמן האימון התייחס אבי אבן לתקרית הנוראית של אנטה ז'יז'יץ', שכזכור ספג מכה חזקה לראשו בזמן המשחק והובהל לבית החולים.

"איך מתרכזים בהפועל אחרי התקרית של ז'יז'יץ'? בבגרות, במקצוענות ובנחישות. זה היה אירוע מטלטל, מכל הבחינות, אבל לשמחתנו אנטה מרגיש טוב והוא בבית, אז זה נותן לנו המון שקט, העובדה הזו. עכשיו מניחים את זה בצד, יש סדרה נגד הפועל והראש שלנו כולו שם". בהתייחס למשחק הקריטי נגד הפועל, אבן ציין את החוב של הצהובים, שהפסידה להפועל שלוש פעמים השנה.

"לא היה לנו הרבה זמן להכין את עצמנו לסדרה, אבל זה לא מעניין", אמר אבן בכנות, "הסדרה הזו קצת שונה, לא מדובר פה רק בשחור לבן, יש פה דברים יותר גדולים. מי שרוצה לקחת אליפות צריך לעבור את רבע הגמר ואני אשקר אם אגיד שזה לא יושב לנו במאחורה של הראש. אנחנו רוצים לנצח אחרי מה שעברנו איתם השנה והפנים קדימה".

בתוך כך, לאבן יהיה סגל מלא לקראת המשחק, כאשר ג'יילן ריינולדס יהיה זה שיתפוס את מקומו של ז'יז'יץ' בסגל. יחד איתו נרשמו סקוטי ווילבקין, קינן אוואנס, ג'יימס נאנלי ודרק וויליאמס. כזכור, על פי החלטת מנהלת הליגה, לא תתאפשר החלפת זרים במהלך הסדרה.

יחליף את ז'יז'יץ'? ריינולדס (עמרי מנהיים)
יחליף את ז'יז'יץ'? ריינולדס (עמרי מנהיים)
מעבר לתגובות