אנטה ז'יז'יץ' נפצע בצורה קשה ואיבד הכרה

קשה לצפייה. רגעים של חרדה במהלך המשחק בין מכבי ת"א להפועל חיפה. הסנטר הקרואטי נחבט בראשו מהפרקט בצורה קשה, חובר למכונת חמצן ופונה לביה"ח על אלונקה. חזר להכרה באיכילוב

א א א א ( שנה גודל )

(בווידאו: רגע הפציעה של ז'יז'יץ')

רגעים של חרדה בהיכל. סנטר מכבי ת"א אנטה ז'יז'יץ' נפצע הערב (שני) במהלך משחק הליגה מול הפועל חיפה ואיבד את ההכרה. הקרואטי קיבל טיפול רפואי במשך דקות ארוכות לאחר שנחבל פעמיים בראשו והתפנה לבית החולים ולאחר שהיה מורדם, הכרתו שבה אליו.

בהמשך, על פי עדכון מאיכילוב, ז׳יז׳יץ׳ העובר לחדר הטראומה באיכילוב ותוצאות בדיקת ה-CT בראשו ובצווארו היו תקינות והשחקן שוחח עם רופאיו כשהוא בהכרה כאמור. הצוות הרפואי של מכבי תל אביב ליווה את ז'יז'יץ' לבית החולים, כשהוא אמור להישאר שם להשגחה עד הבוקר.

במהלך הרבע השני, במצב של 38:42 לטובת מכבי ת"א, ג'יימס אניס מהפועל חיפה חדר לסל ופגע ברגליו של ז'יזי'ץ' שנחבט בצורה קשה בראשו על הפרקט. פרמדיקים חיברו אותו למכונת חמצן ולאחר מספר רגעים, הקרואטי פונה באלונקה לביה"ח, זאת על רקע קריאות עידוד מרגשות מצד האוהדים בהיכל.

יש לציין כי שחקני מכבי ת"א תפסו את הראש ונראו בהלם מוחלט לאחר שחברם לא הגיב למתרחש. סקוטי ווילבקין ליווה את ז'יז'יץ' עד היציאה מההיכל וחזר כשהוא ממרר בבכי.

לאחר מכן, המאמן אבי אבן לקח את השחקנים לשיחת מוטיבציה על מנת להמשיך במשחק למרות הבהלה והדאגה. אחרי 20 דקות, השופטים בראשות עמית בלק חידשו את המשחק שנועל למעשה את הבית העליון בליגת העל.

שחקני מכבי ת"א בהלם (אלן שיבר)
שחקני מכבי ת"א בהלם (אלן שיבר)
רגעים של חרדה בהיכל (אלן שיבר)
רגעים של חרדה בהיכל (אלן שיבר)
רק בריאות. ז'יז'יץ' מפונה מההיכל (אלן שיבר)
רק בריאות. ז'יז'יץ' מפונה מההיכל (אלן שיבר)
שחקני הפועל חיפה בזמן האירוע (אלן שיבר)
שחקני הפועל חיפה בזמן האירוע (אלן שיבר)

 

מעבר לתגובות