מזרחי: "היו החתמות שלא היינו שלמים איתן"

נס ציונה פתחה עונה: "הזוי שלא קיבלנו כרטיס ליורופקאפ"

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )

לאחר קיץ מלא בשינויים, כשכבר 3 זרים עזבו ואחרים הגיעו, והדחה מאכזבת במיוחד בגמר מוקדמות היורופקאפ, עירוני נס ציונה נערכת לקראת העונה הקרובה. הכתומים לא נעדרו מהפלייאוף מאז שעלו חזרה לליגת העל, ויקוו לרשום את ההישג בפעם החמישית ברציפות. עד אז, הקבוצה קיימה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת העונה.

יו"ר עירוני נס ציונה, יניב מזרחי, פתח את דברי הקבוצה: "עם יציאת התקציב החדש, יש בכוונת נס ציונה להתמודד על אולם חדש שיקום בעיר. זה הדבר הכי חשוב מבחינתי ואני מקווה שנצליח להשיג את זה. אנחנו מרגישים שיש רצון גדול לבנות אולמות בכדורסל הישראלי, ויש גם רוח גבית מצד העירייה".

לגבי סאגת היורופקאפ וההדחה מהמוקדמות בסופו של דבר: "לפי התקנון היבש באיזושהי צורה הזויה לא הגיע לנו כרטיס. בתחילת הקיץ בכלל פנטזנו על ליגת האלופות של פיב"א. כל עניין המוקדמות.. אני לא יכול להגיד שזה הגיע בהפתעה, כי היה דין ודברים לגבי ההשתתפות שנו ביורופקאפ, אבל זה תקע לנו את נושא ההכנה.

הזדרזנו לעשות החתמות שלא היינו שלמים איתן. רצינו להופיע בסגל המיטבי למוקדמות שהיו בשלב מוקדם של הקיץ. מאוד רצינו כמועדון ובכלל כצוות לעלות ליורופקאפ, ועשינו את כל המאמצים לעשות את זה. לא רצינו לשחק עם שישה זרים, ולא נשחזר את זה, זה לא דבר שצריך לקרות. זה דבר שהגיע כאילוץ בעקבות פציעות וסיטואציה. שמנו מטרה לעבור את השלב הזה אבל לא הצלחנו למרות כל המאמצים. זאת שנה שנייה רצוף שאנחנו מחליפים זרים ואנחנו צריכים לתחקר את זה, אנחנו לא חיים עם זה בשלום".

"הזדרזנו לעשות החתמות שאנחנו לא שלמים איתן"
"הזדרזנו לעשות החתמות שאנחנו לא שלמים איתן"

גם ליאור ליובין, מאמן הקבצה הטרי דיבר: "היה לנו קיץ מאתגר עם הרבה עניינים. לא ניקח את ההדחה מאירופה איתנו, שמים את זה מאחורה - הפנים קדימה. כמובן שכל אחד רצה שזה יקרה. השארנו את האכזבה באסטוניה. היה קיץ מאתגר, אחד הדברים הכי חשובים מבחינתנו זה להיות בריאים. לוח הזמנים שלנו היה מאוד מאתגר, אנחנו מנסים למצוא את האיזון, אנחנו עכשיו מבריאים ומתחברים. כל מי שפה הוא שחקן איכותי ויכול לתרום כדי לעמוד במטרות".

"חשוב לשים מטרות, פלייאוף זה חשוב, זה מה שאנחנו רוצים לעשות", הצהיר, "לאיזה מקום? פחות רלוונטי, אבל ללא ספק אנחנו מכוונים לשם, שם מתחילה העונה האמיתית ושם אנחנו צריכים להיות".

על שיתוף הצעירים בקבוצה: "חרטנו על דיגלנו להיות קרקע לפיתוח שחקנים. אנחנו רוצים ששחקנים יהיו פה לאורך זמן ולא רק לשנה שנתיים. אנחנו בהחלט רואים את עצמינו ככאלה, זאת חלק מהזהות שאנחנו מחפשים. זה חשוב לנו לדעת מי אנחנו. בסופו של דבר התוצאות יגיעו".

טל דן, קפטן הקבוצה, הוסיף: "כמו שאמרו לפניי, אנחנו מאוד מתרגשים להתחיל עונה חדשה. שחקנים חדשים, צוות חדש. מכירים ובונים את הכימיה. ההתחלה תמיד מרגשת וכיפית. אנחנו מצפים מעצמינו להיות תחרותיים מאוד, לנצח כמה שיותר משחקים, ולעמוד בציפיות של הקהל ושל העיר שלנו. להיות קבוצה תחרותית ולוחמת שמגיעה כמה שיותר גבוה".

"ללא ספק מכוונים לפלייאוף"
"ללא ספק מכוונים לפלייאוף"
מעבר לתגובות