לוקאס התאמן. קציקאריס: נראה ממנו כמה דק'

הרכש של י-ם יערוך בכורה. טימור לא התאמן ובספק לגלאטסראי

תגיות: יורוקאפ

ניר קפלן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל ירושלים עורכת הכנות אחרונות לקראת המשחק החשוב ביום רביעי (20:15) מול גלאטסראיי במסגרת המחזור החמישי ביורוקאפ. האלופה תגיע אחרי הניצחון במחזור שעבר על רג'יו אמיליה, שהגיע לאחר שלושה הפסדים רצופים מאז פתיחת שלב הבתים במפעל.

הרכש החדש קיילין לוקאס התאמן הערב (שלישי) עם הקבוצה והוא צפוי להתלבש ואף לקבל דקות, כמו גם טרנס קינזי. במהלך האימון, בקבוצה שמו דגש, כמו בכל המשחקים האחרונים, על משחק ההגנה, כאשר הם מבינים שמדובר במשחק שאסור להפסיד בו. במועדון אופטימיים אחרי שני הניצחונות האחרונים, בעיקר בשל משחק ההגנה המשופר. מי שלא שותף באימון היה בר טימור, שנמצא בספק למשחק.

"אנחנו עדיין לא יודעים כמה דקות לוקאס יקבל, נראה איך המשחק יתפתח, איך הוא יתאמן וכמה הוא יצליח לתפוס את התרגילים, אבל בטוח נראה כמה דקות שהוא יכול לעזור לנו". אמר מאמן ירושלים פוטיס קציקאריס על כמה צפויים לראות את הזר החדש משחק והוסיף על החזרה של סקוטי הופסון לארנה, לאחר שכיכב נגד ירושלים בעונה שעברה עם נהריה בסדרת רבע גמר ליגת ווינר סל: "הופסון שחקן מעולה אבל הוא לא היחידי שם, גלאטסראיי קבוצה מאוד מוכשרת עם שחקנים מוכשרים שיכולים לשבש לנו את המשחק, אפילו שאין להם את התוצאות שהם ציפו להגיע אליהם. עם שחקנים כאלה ומאמן שיש לו המון ניסיון בכדורסל האירופי אנחנו מכינים את הקבוצה לגרסה הכי טובה של גלאטסראיי. התכנון לשחק מאוד חזק בצד ההגנתי".

על חשיבות המשחק מבחינת המאמן: "כמובן שזה משחק של להיות או לחדול. אנחנו יודעים את חשיבות המשחק, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד עוד משחק בבית. אני מאמין שאחרי שני המשחקים האחרונים ובדרך בה אנחנו מתאמנים ומרוכזים בשבועות האחרונים, אז הקבוצה תהיה יותר מוכנה מהפעם האחרונה שהקהל יראה קבוצה יותר מוכנה מהמשחק מול באיירן מינכן".

טימור. עדיין בספק (אלן שיבר)
טימור. עדיין בספק (אלן שיבר)