קומאן: "מה שקורה לא יכול לשמש כתירוץ"

מאמן בית"ר התייחס לפרשת חוגג במסע"ת: "דיברנו עם השחקנים, אבל אנחנו צריכים להתקדם". על המצב במועדון: "אם הוא לא יימכר הבעיות יהיו גדולות יותר"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
המצב מסובך בבית"ר
המצב מסובך בבית"ר

בצל פרשת משה חוגג והמצב הסבוך בו נמצא המועדון, בית"ר ירושלים תנסה להתנתק מהבלאגן ולהתרכז ביום שבת הקרוב במשחק נגד הפועל חדרה. בשעה זו עורך מאמן הקבוצה ארווין קומאן את מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודות.

קומאן נשאל כמובן על הפרשה עם הבעלים בפתיחת המסע"ת: "כמובן שיש לנו אנשים בתוך המועדון שעוסקים בנושא יותר ממני. התפקיד שלי הוא לדאוג לקבוצה, זה התפקיד שלי כמאמן. כמובן שדיברנו על זה בקבוצה אבל צריך להתקדם. יש לנו לו"ז עמוס לפנינו. אני רוצה לראות איך השחקנים הצעירים מתפקדים. אני אוהב להתמקד בעבודה שלי וזאת הקבוצה".

"דיברנו עם השחקנים, הייתה לנו פגרה ארוכה וכמובן שדיברנו איתם על מה שקורה. בסופו של דבר אנחנו לא יכולים להשתמש בזה כתירוץ. אנחנו צריכים להתקדם ולא משנה כמה זה גרוע. השחקנים ואני נישפט על פי המשחק. אנחנו חייבים להתרכז במגרש. כמובן שזה לא נחמד שזה קורה. זה עוד פרסום רע עבור המועדון".

"אני חי פה יום יום ואני לא חושב שאעזוב את המועדון. יש לנו תכנית משחקים קשה לפנינו. אף אחד לא יודע מה יקרה בעתיד. אני יודע שמנסים למכור את המועדון. אין לי שום השפעה בנושא ואם אשקיע את האנרגיה שלי בנושאים האלו, אני לא אצליח לישון".

"אני מכבד כל בן אדם. שמעתי על הבעיה עם קמסו מרה. אני מכבד כל אחד וכולם צריכים לעשות את זה בכל מקום בעולם וככה תהיה לנו פחות טלימות. הוא עושה עבודה טובה עבורנו וכולם חייבים לכבד אותו".

"ידעתי לפני שהגעתי שזה לא מועדון פשוט, מועדון שתמיד נמצא בכותרות, אבל אפילו בגיל שלי אתה עוד לומד דברים. אני חי מיום ליום, נראה מה יהיה בעתיד. אני יודע שאם לא יהיו בעלים חדשים, יכול להיות שלמועדון יהיו בעיות גדולות. אני חושב שכרגע אני הבוס בבית"ר. אני בקשר יומיומי עם אוחנה".

איתמר ניצן: "אין לנו יותר מדי מה להתעסק בפרשה מסביב. אם נתרכז בזה וכל האנרגיות שלנו יילכו לזה ולא במה שכן יש לנו השפעה עליו. אנחנו צריכים להיות מקצוענים".

מכירת שחקנים בינואר: "אנחנו לא יודעים מזה כלום. אם יתחילו להימכר שחקנים זה יעשה רע מאוד לקבוצה ויפגע בנו. אלו דברים שאני באופן אישי לא יכול להשפיע עליהם. אנחנו צריכים לחיות מיום ליום כי אם נסתכל קדימה מדי ונשאב אלינו את כל הבעיות, שום דבר טוב לא ייצא מזה. אנחנו יכולים להיות נקודת האור בסיטואציה הזאת".

לקראת המשחק נגד חדרה: "אני לא חושב שהפגרה פגעה במומנטום. זה נתן לנו הזמן להשתפר אפילו עוד יותר. אני חושב שהמומנטום נשמר והמשחק הקרוב סופר חשוב עבורנו ואנחנו צריכים את הקהל איתנו".

היחס לקמסו מארה: "הוא אחד מאיתנו והוא כל כך גאה להיות איתנו. הוא משלנו, הוא איתנו, הוא נהנה פה ובזה הסיפור נגמר".

קומאן וניצן. רוצים להתרכז בכדורגל
קומאן וניצן. רוצים להתרכז בכדורגל
עוד קודם לכן, מאמן נבחרת ישראל, ווילי רוטנשטיינר, עוזרו מרקו בלבול והצוות שלהם הגיעו לאימון הבוקר של הקבוצה. החמישה הגיעו על מנת לבחון את עוזר המאמן, גל כהן, בשלב ההסמכה של קורס הפרו בו הוא משתתף.  רוטנשטיינר אמר לפני האימון: ״לראות את התרגול הזה נעשה עם שחקנים בוגרים זה יתרון עצום. אני מודה למאמן הקבוצה, ארווין קומאן, שאיפשר את זה ובכך עוזר להתפתחות הכדורגל בישראל״.
רוטנשטיינר מבקר באימון (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)
רוטנשטיינר מבקר באימון (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)
החמיא לקומאן (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)
החמיא לקומאן (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)
מעבר לתגובות