גוואנגז'ו התעניינה בשועה, לא הושגו הבנות

קבוצתו לשעבר של זהבי גיששה. החלוץ יעזוב עד תום החלון?

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בין עזיבתו של משה חוגג, מינוי עו"ד יצחק יונגר לנאמן והעיסוק הבלתי פוסק בעתידו של אביאל זרגרי - יש סאגה אחת שמסרבת להיפסק בבית"ר ירושלים. מדובר בסאגת עתידו של ירדן שועה, שלא מן הנמנע שימצא לעצמו יעד חדש עד תום מועד חלון ההעברות שנסגר ביום שלישי.

לערוץ הספורט נודע שקבוצה אחת, מסקרנת במיוחד, כבר ניסתה את מזלה וגילתה עניין בחלוץ - אך הדברים לא הבשילו לכדי עסקה. מדובר בלא אחרת מאשר גוואנגז'ו סיטי (לשעבר R&F), הקבוצה בה כיכב ערן זהבי ושיחק דיא סבע.

כזכור, כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, ארווין קומאן מאוכזב מאוד מהחלוץ ובית"ר לא מסתירה את רצונה למצוא לו קבוצה - גם אם מדובר בהשאלה. בשיחות בתוך המועדון ההולנדי הבהיר שהוא אמנם מעריך את פוטנציאל הטמון בשועה, אבל הבהיר שהוא לא עובד מספיק חזק.

שועה שגדל במחלקות הילדים של גדנ"ע יהודה, ובהמשך במכבי תל אביב, אמנם רק בן 22 - אבל כבר חווה לא מעט תהפוכות בקריירה. החלוץ שעבר בגיל נוער לשורות בני יהודה, ועלה לבוגרים כשהיה בן 17, כבר הספיק לעבור בשתיים מהקבוצות הגדולות של הכדורגל הישראלי.

אחרי חצי עונה מוצלחת בבני יהודה, בינואר 2019 הוא נמכר למכבי חיפה תמורת סכום (מדווח) של 1.3 מיליון יורו, אבל החזיק שם מעמד רק שנה וחצי (בעקבות יחסים לא טובים עם המאמנים, מרקו בלבול וברק בכר) וכבש רק חמישה שערי ליגה בסך הכל - באוקטובר 2020 הוא כבר עבר לבית"ר ירושלים, וגם שם הצליח לכבוש רק שבעה שערים ב-31 הופעות בליגה הבכירה. האם דווקא מסין תבוא הישועה? נחכה ונראה.

הרומן ייגמר אחרי פחות משנה? שועה ומשה חוגג (באדיבות בית"ר ירושלים)
הרומן ייגמר אחרי פחות משנה? שועה ומשה חוגג (באדיבות בית"ר ירושלים)