מכבי המועמדת הבכירה לקלוט את זרגרי, הציעה 1.5 מיל' יורו

אם הכישרון של בית"ר י-ם יימכר עד סגירת חלון ההעברות, מחזיקת הגביע היא המוליכה במירוץ אחריו - אבל עדיין אין הסכמות בין הצדדים וגם הסכמתו של השחקן לא התקבלה. בינתיים, ארווין קומאן עוקב בדריכות: "הוא הגיע לבנות קבוצה תחרותית, לא למכירת חיסול. לא בטוח שיישאר"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בעוד כל העיניים בבירה נעוצות בדרבי הירושלמי, בבית"ר עוסקים בשיחת היום התורנית: עתידו של אביאל זרגרי. לערוץ הספורט נודע היום (שני) שנכון לרגע זה, מכבי ת"א היא המועמדת המובילה במירוץ אחר הכישרון בן ה-18 והיא הגישה הצעה על סך 1.5 מיליון יורו לקבוצה מהבירה.

"יש הצעות על זרגרי והן מעל 1.5 מיליון יורו, אבל עדיין לא הגענו להסכמות", הבהיר גורם במועדון והסביר שאם הכישרון בן ה-18 ייתן את הסכמתו למעבר, הוא עשוי להימכר לפני החלון. בינתיים, בבית"ר הציבו על "ראשו" של זרגרי תג מחיר על סך 2 מיליון יורו.

במקביל, בבית"ר מנסים להעביר את שחקן הרכש, ג'וסוואה מחיאס, עוד היום בבקרה התקציבית. ארווין קומאן, מאמן הקבוצה, מעוניין לראות אותו בסגל לדרבי והוא אף עשוי לקבל דקות משחק. לצידו, מרקו ינקוביץ' וניב זריהן ערכו אימונים מלאים ועשויים לפתוח בהרכב.

במהלך האימון המסכם, קומאן לא תירגל הרכב והרבה להחליף שחקנים ומערכים. "זה משחק חשוב ויוקרתי, אנחנו רוצים לנצח ונתרכז רק בכדורגל", אמר קומאן לשחקניו. "תגיעו כולכם מוכנים, כל אחד יכול לפתוח".

זרגרי. בדרך ליעד חדש? (דני מרון)
זרגרי. בדרך ליעד חדש? (דני מרון)

מי שבטוח לא ייקחו חלק בהתמודדות הם זרגרי, מיכאל אוחנה, עמית כהן ולירן רוטמן הפצועים - כמו גם אוראל דגני המורחק. לצידם, גם מתאוסיניו, שהושאל לאשדוד, כבר לא יעמוד לרשותו של קומאן - כאשר גם אוקמפוס, שאמור להיות מוקפא או להשתחרר בקרוב, לא צפוי להשתתף.

בינתיים, בבירה עוקבים בדריכות אחרי קומאן. "הוא הגיע כדי לבנות קבוצה טובה ותחרותית, הוא לא הגיע למכירת חיסול", אמרו בקבוצה בידיעה שהמאמן בוחן את הדברים מקרוב. "אנחנו מצפים שגם קאמסו מארה הניגרי יעבור בבקרה. אם הוא לא יעבור וזרגרי יימכר, לא בטוח שהוא יישאר".

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; רועי הרמן, דוד חוג'ה, אופיר קריאף, מקס גרצ'קין, אורן ביטון; מרקו ינקוביץ', עדי תמיר, אדווין ג'אסי; ניב זריהן (ירדן שועה) וריצ'מונד בואצ'י.