רשמית: דין דוד חתם ל-4 עונות במכבי חיפה

אחרי בן שהר, גם הכישרון ממ.ס אשדוד עבר לשורות האלופה, שתשלם כמיליון יורו. החלוץ הצעיר אמר: "שמח ונרגש להצטרף לקבוצה נהדרת עם מטרות ושאיפות לכבוש כל יעד אפשרי"

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מכבי חיפה ממשיכה להתחמש לקראת העונה הקרובה. לאחר שהקבוצה יצאה למחנה האימון בהולנד, היום (שני) הקבוצה הודיעה רשמית על החתמתו של בן שהר - אך לא הסתפקה בכך. בהמשך, הירוקים הודיעו שגם עסקת דין דוד נחתמה.

דוד ימריא להולנד ויצטרף לחבריו החדשים במחנה האימון. לגבי מקסים פלקושצ'נקו, הקשר ינסה למצות אופציות מעבר לים. חלוץ מ.ס. אשדוד יגיע לכרמל ל-4 עונות עם אופציה תמורת כמיליון יורו, כאשר החלוץ הצעיר גיא דהן יעשה את הדרך ההפוכה.

לאחר החתימה דוד הנרגש אמר: "שמח ונרגש להצטרף למכבי חיפה, קבוצה נהדרת עם מטרות ושאיפות לכבוש כל יעד אפשרי. מתרגש ומצפה לחוויה האדירה, לשחק בירוק, בסמי עופר מול הקהל המדהים". המנהל הספורטיבי, גל אלברמן הוסיף: "שמחים מאוד על הצטרפותו של דין דוד. דין מוכשר, מגוון שיכול לשחק בעמדת הכנף וגם בעמדת החלוץ. מאחלים לדין התאקלמות מהירה והצלחות רבות בירוק".

בכל מקרה, לוח זמנים צפוף ועמוס מחכה לירוקים עד למפגש עם קייראט הקזחית בעוד שבוע וחצי, במסגרת מוקדמות ליגת האלופות. אחרי שערכו אמש אימון שחרור ראשון וקליל, במכבי חיפה יגבירו החל מהיום את הקצב ויערכו שני אימונים. כבר מחר הם יפגשו את לובן הבלגית למשחק אימון ראשון, ומשחק אימון נוסף ייערך מול שרלרואה ביום שישי.

החדשות הטובות מגזרת הפצועים הן שבוגדן פלאניץ' שסבל מפציעה בשריר הירך ערך אימון מלא ראשון, וישוב לכשירות בהדרגה במהלך משחקי האימון. עופרי ארד, שמתאושש מפציעה ברצועה הצידית, עובר בהולנד תהליך שיקום וטיפולי פיזיותרפיה ובצוות הרפואי מעריכים כי ישוב לקראת משחק החוץ נגד הקבוצה הקזחית.

דין דוד עם יעקב שחר ודודו דהאן (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
דין דוד עם יעקב שחר ודודו דהאן (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)