רשמי: ראיין סטריין חתם במכבי חיפה

כפי שנחשף בערוץ הספורט, הירוקים מצאו מגן ימני. האוסטרלי יצטרף לשורות האלופה בחוזה לשלוש שנים עם אופציה לעונה נוספת וירוויח 200 אלף יורו לעונה כולל מענקים: "אעשה הכל כדי לגרום למועדון לעמוד במטרותיו". מאיר סיכם את תנאיו וייצא למחנה, גם שהר צפוי להמריא

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מכבי חיפה ממשיכה לבנות סגל חזק על מנת לשמור על תואר האליפות וגם להתקדם באירופה והערב (שבת) היא הודיעה על צירופו של שחקן שינסה לסייע לה לעשות זאת. כפי שנחשף בערוץ הספורט, המגן האוסטרלי ראיין סטריין חתם בשורות הירוקים על חוזה לשלוש עונות עם אופציה לעונה נוספות וירוויח 200 אלף יורו לעונה כולל מענקים.


סטריין עבר מסע מתיש מדרום אוסטרליה שארך כיממה וכלל מספר עצירות ביניים, ונחת בישראל בשעות הצהריים. שחקנה של אדלייד יונייטד עבר את הבדיקות הרפואיות במועדון לאחריהן חתם והוא יהיה למעשה המחליף הישיר של מאבוקה בחלק הימני של ההגנה והזר השישי של הירוקים. אגב, האוסטרלי חתם בסיוע סוכנו גלעד וגרהוף.

"אני מאוד מתרגש לחתום במועדון הענק הזה. אני אעשה את הכל כדי לגרום לו לעמוד במטרותיו. מחכה כבר לפגוש את הקהל האדיר באצטדיון", הכריז סטריין במעמד החתימה. גל אלברמן הוסיף: "אנו שמחים מאוד להודיע על צירופו של סטריין, שחקן אחריו המועדון עקב רבות. ראיין יוסיף איכויות רבות לסגל הקבוצה ואנו מצפים להצלחות מרובות יחד".

למרות המצב המורכב בשל נגיף הקורונה, במועדון הירוק דאגו לכל האישורים הנדרשים על מנת להנחית את השחקן, כאשר המנהל האדמיניסטרטיבי של הירוקים, רועי שני, המתין לו בשדה. כמו כן, יש לציין כי סטריין לא יאלץ לשהות בבידוד, שכן אוסטרליה נחשבת למדינה ירוקה. לאחר החתמתו, יצטרף המגן לשאר הקבוצה וימריא כבר מחר עם חבריו החדשים למחנה האימון בהולנד.

בינתיים, רגע לפני היציאה אל מחנה האימונים יעשו במועדון מאמצים על מנת להחתים את בן שהר, כאשר על פי גורמים המעורים בעסקה - רוב תנאיו כבר סוכמו. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, הוא עתיד לחתום על חוזה בשורות האלופה לשנתיים הקרובות. בכל מקרה, החלוץ צפוי לצאת למחנה - גם אם לא יחתום לפני כן על החוזה. מי שכבר סיכם את תנאיו באופן רשמי וימשיך בירוק הוא רז מאיר, וגם הוא ייצא למחנה בהולנד.

סטריין עם סוכנו וגרהוף וגל אלברמן. יוביל את החלק האחורי של האלופה?
סטריין עם סוכנו וגרהוף וגל אלברמן. יוביל את החלק האחורי של האלופה?