איתמר ישראלי חתם לשנתיים במכבי חיפה

השוער השני שלה. אקס כפ"ס צפוי לסגור היום אצל האלופה: "רגע מאושר בקריירה"

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

השוער השני שלה: איתמר ישראלי חתם היום (חמישי) רשמית במכבי חיפה. אקס הפועל כפר סבא סיכם על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת, והוא אמור לצאת למחנה האימונים של הירוקים. הוא חתם באמצעות סוכניו גלעד קצב ועידן כסיף.

השוער אמר לאחר החתימה: "אני שמח להצטרף למועדון ענק כמו מכבי חיפה שזה אירופה לכל דבר. עבורי זה רגע מאושר בקריירה ואעשה הכל לתרום להצלחתו". המנהל הספורטיבי, גל אלברמן: "שמחים על צירופו של איתמר ישראלי. סומכים על אישיותו וניסיונו שיעזרו להגיע להישגים משותפים בעונה הקרובה".

ההגעה של ישראלי מגיעה אחרי הפיצוץ במשא ומתן מול מ.ס אשדוד, כשלאורך כל הדרך הירוקים התלבטו אם לצרף את רועי משפתי או את ישראלי. בסופו של דבר, אחרי נפילת העסקה, שוער כפר סבא בעונה שעברה חזר לתמונה והוא ישמש כשוער השני, בעוד ג'וש כהן ימשיך לתפקד כשוער הראשון.

ישראלי בן ה-29 החל את הקריירה בבני יהודה אך מיעט לשחק והמשיך לתחנות רבות: הפועל הרצליה, נצרת עילית, הפועל מורשה רמת השרון, הפועל ראשל"צ והפועל מרמורק. ב-2018, ישראלי הפך לשוער הראשון של הפועל כפר סבא בליגה הלאומית ועשה את קפיצת המדרגה שלו כשעמד בין הקורות גם בליגת העל. 

ישראלי. מירוק לירוק (אודי ציטיאט)
ישראלי. מירוק לירוק (אודי ציטיאט)
ישראלי עם סוכניו, גלעד קצב ועידן כסיף, ומנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דב
ישראלי עם סוכניו, גלעד קצב ועידן כסיף, ומנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דב