ישראלי או משפתי? הדילמה של מכבי חיפה

הירוקים הציעו חוזה לשוער כפ"ס. ההכרעה עוד היום

תגיות: מכבי חיפה

א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

במכבי חיפה נחושים להשלים את הסגל עד ליציאה למחנה האימונים: אחרי חתימת עלי מוחמד, בבכרמל רוצים שגם הבלם אורי דהן יטוס למחנה, אך טרם הושג סיכום מול עירוני ק"ש.

במכבי חיפה כבר הציעו 700 אלף יורו עבור הבלם הצעיר, אלא שהצפוניים דורשים מיליון יורו. השיחות בין הצדדים נמשכות, ועאיד חבשי עשוי לעשות את הדרך ההפוכה, כמו גם שחקנים נוספים.

מכבי חיפה ממשיכה לחפש שוער. שחקנה של הפועל כפר סבא בשנתיים החולפות, איתמר ישראלי (שנחשב שחקן חופשי) קיבל הצעה של חוזה לשנתיים, כאשר צירופו יצטרך לעבור את אישורו של שחר. במקביל נבדקת אפשרות לצירוף רועי משפתי, כאשר חתימתו של סהר חסון באשדוד עשויה לסלול את דרכו לכרמל. כך או כך, ההערכות הן שאחד מהם יחתום עוד הערב.

ב-48 השעות הקרובות אמורה להתקיים פגישה בין החלוץ ניקיטה רוקאביצה להנהלת מכבי חיפה, בניסיון למצוא מתווה המקובל על שני הצדדים. רוקאביצה עצמו מחזיק במספר הצעות.

מי שיישאר במכבי חיפה הוא החלוץ הגנאי גודסוואי דוניו, עליו פורסמו דיווחים המקשרים אותו לסוצ'י הרוסית ואלניאספור הטורקית. דוניו כרגע בתמונת ההרכב למשחק במוקדמות ליגת האלופות נגד קייראט אלמטי הקזחית, וכן הבלם הסרבי בוגדן פלאניץ' שנפצע במשחק הליגה נגד מ.ס. אשדוד ונעדר משני משחקי סיום העונה. פלאניץ' סבל מקרע בשריר הירך האחורי, אך חודש וחצי זה מספיק זמן על מנת להכשירו.

בתוך כך, מסתמן שחגיגות האליפות הרשמיות שתכננה עיריית חיפה למחר ידחו, לאחר שהחגיגות הראשונות בוטלו. בשלב הזה לא ידוע אם אכן יתקיימו חגיגות כאלה.

פלאניץ' יהיה כשיר, דוניו נשאר (דני מרון)
פלאניץ' יהיה כשיר, דוניו נשאר (דני מרון)