שוער חדש למ.ס אשדוד. משפתי בדרך לחיפה?

השוער לא רוצה להישאר, קמהאני צפוי לעזוב. מצב הסגל בפנים

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שפתחה השבוע את אימוניה לקראת עונת 2021/22 באופן רשמי, מ.ס אשדוד נערכת לחודש עמוס במיוחד שיכלול מחנה אימון, משחק ראשון בגביע הטוטו מול הפועל באר שבע ושני מפגשים עם קרבאח האזרית בקונפרנס ליג. כל זאת כשהסגל של רן בן שמעון עוד רחוק מלהיות מושלם. בינתיים, המאמן קיבל שוער חדש לסגל שלו.

מדובר בסהר חסון. השוער בן ה-25, גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א והיה חלק מהסגל של הנבחרת הצעירה.  בשנים האחרונות עמד בין הקורות של בית"ר ת"א רמלה והפועל ניר רמת השרון. בעונה החולפת זכה בתואר שוער העונה של הליגה הלאומית לאחר ששמר על רשת נקייה ב- 15 משחקי ליגה מתוך 32 משחקים בהם שיחק.

חסון אמר לאחר החתימה: "שמח מאוד להגיע למועדון ספורט אשדוד. אני מקווה להתפתח פה ולעזור לקבוצה להצליח".

במקביל, יואב ג'ראפי ורועי משפתי הבהירו לג'קי בן זקן כי הם לא מעוניינים להישאר יחדיו במועדון ולהילחם על אפודת השוער הראשון, על אף שבן זקן מעוניין שיעשו כן. בתוך כך, לערוץ הספורט נודע כי במועדון בוחנים הצעה רשמית שהגיעה למועדון ממכבי חיפה לגבי העברתו של משפתי, שעשוי להפוך לשוער השני של הירוקים. משפתי חתום על חוזה רק עד סוף העונה, ואם יעזוב לאשדוד תהיה הזדמנות אחרונה להרוויח ממנו.

קמהאני, צפוי לעזוב (דני מרון)
קמהאני, צפוי לעזוב (דני מרון)

לוח הזמנים הצפוף מדאיג בצדק את אנשי המועדון מעיר הנמל, כאשר ישנם הרבה סימני שאלה בכל הקשור לסגל שיתמודד באירופה, בעיקר בגזרתו של דין דוד אשר מחוזר על ידי מכבי תל אביב, מכבי חיפה וב"ש ובודק גם אופציות בחו"ל. כמו כן, לאור עזיבתו של רמזי ספורי לאחר עונת השאלה אחת, יתורו במועדון אחר חלוץ ושחקן כנף ישראלים, כאשר התקווה היא כי מוגיס זקאריה, שהשתלב רק לקראת סוף הפלייאוף העליון, יהפוך משמעותי יותר בקבוצה.

ובנושא אחר, המועדון, שהגיע למכסת הזרים שלו, צירף לאחרונה את הקמרוני בן ה-19, דייויד רוי ניאנג. הוא הפך לשחקן הזר השביעי באשדוד, ולערוץ הספורט נודע כי מי שעשוי לפנות את מקומו במועדון ולהפוך לאקזיט הבא של בן זקן הוא מונטרי קמהאני, המגן השמאלי אשר סוכניו מנהלים בימים אלו מגעים עם קבוצות באירופה. מוסא בגאיוקו, פהאד באיו, מוגיס זקאריה, ננאד סבטקוביץ' וטימותי אוואני צפויים להישאר, כאשר השניים האחרונים שוהים בחו"ל מסיבות אישיות ויצטרפו למועדון בהמשך. רם לוי, קפטן הפועל פ"ת בשלוש העונות האחרונות, החל להיבחן בקבוצה. כמו כן, הקבוצה תצא כמו בכל שנה למחנה אימונים בסלובניה, שייערך בין ה-4 ביולי ועד ה-13 ביולי.

מונטרי קמהאני. צפוי לעזוב (אלן שיבר)
מונטרי קמהאני. צפוי לעזוב (אלן שיבר)