רשמית: לואי טאהא חתם לשנתיים בהפועל חיפה

הבלם עבר מב"ש. במועדון מנהלים מו"מ עם והבה וקפילוטו

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל חיפה ממשיכה בהכנות לעונה הבאה ואלישע לוי הוסיף רכש נוסף אל חוליית ההגנה שלו, כשצירף היום (שלישי) את לואי טאהא. בלם הפועל באר שבע, ששהה בדובאי, נחת אתמול בישראל, עבר הבוקר את הבדיקות הרפואיות וחתם על חוזה לשנתיים הקרובות באמצעות סוכנו ניר קארין.

הבעלים יואב כץ אמר אחרי החתימה: "שמחים לצרף לקבוצה את אחד מהבלמים המובילים בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות. אין לי ספק שלואיי יחזק את חוליית ההגנה ויתרום הרבה מניסיונו ואישיותו להצלחת הקבוצה".

לואיי טאהא עצמו אמר: "אני שמח מאוד להצטרף למשפחת הפועל חיפה עם הקהל המדהים והאיצטדיון המצוין, למועדון בו עשיתי את צעדיי הראשונים ככדורגלן. שמח מאוד לחזור לשתף פעולה עם אלישע לוי שהיה איתי בהפועל באר שבע ובמיוחד שמח להצטרף לקבוצה תחת יואב כץ. תודה לניר קרין הסוכן שמלווה אותי עוד מימיי בהפועל עארבה".

מדובר ברכש השלישי שמבצע המאמן, כולם מהפועל ב"ש, לאחר צירופם של השוער אוהד לויטה והבלם דודי טויטו. עוד בחלק ההגנתי, ממשיך להתנהל משא ומתן עם בן והבה וניסו קפילוטו במטרה להחתים את השניים על חוזה לעונה הבאה.

כעת, המטרה של המאמן היא לחזק את מרכז השדה, כמו גם את החלק ההתקפי, וכפי שפורסם בערוץ הספורט, קשרה של מכבי תל אביב נדב נידם וכן גיא מלמד שסיים עונה מוצלחת בסיינט ג'ונסטון הסקוטית, נמצאים על הכוונת. במקביל, במועדון יקוו למלא את מכסת הזרים, כלקח מהעונה החולפת בה התמודדו עם שני זרים בלבד - וויליאם אגאדה ויסמין בוריץ', אשר כבר עזבו את המועדון.