מים, אופוריה ודין דוד: החגיגות של אשדוד

שמחה אחרי בית"ר י-ם. מו"מ ייפתח עם גורדנה ואזולאי

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

רק לפני שנתיים מ.ס אשדוד חוותה עונת שפל וסיימה את העונה הסדירה מתחת לקו האדום, רגע לפני מאבק הישרדות הירואי וארוך במיוחד בליגה. היום, קשה לזהות שמדובר באותה הקבוצה, שחגגה ניצחון גדול ומתוק אמש (שבת) 0:2 על בית"ר ירושלים וסיימה את העונה הסדירה כשהיא במקום השלישי בפלייאוף העליון.

החגיגות, שהפכו למסורת בחדר ההלבשה האשדודי, היו ארוכות ומתוקות. שחקנים, צוות מקצועי והנהלה רקדו, שרו ושפכו מים אחד על השני באופוריה המתאימה לחגיגות אליפות. אחרי ניצחון שני על הקבוצה מהבירה תוך שבוע, אשדוד דוהרת הישר אל הפלייאוף העליון, כשהיא במקום השלישי בטבלה עם 43 נקודות ופער של 5 נקודות מעירוני ק"ש שמתחתיה.

"שלושה ימים אחרי ניצחון גדול בטדי, לחזור ולהיות מוכנים לאתגר חדש - מראה על תהליך מדהים שהמועדון הזה עובר", סיפר רן בן שמעון בגאווה, "כל הקרדיט מגיע לשחקנים ולצוות שלי שהצליח להרים אותם פיזית ומנטאלית. אין ספק שאנחנו מאוד נהנים מהרגע ועדיין חושבים על ההמשך. נגיע לפלייאוף מוכנים לאתגר הגדול שלנו".

"כל הקרדיט לשחקנים ולצוות". בן שמעון (צילום: לירון מולדובן)
"כל הקרדיט לשחקנים ולצוות". בן שמעון (צילום: לירון מולדובן)

ספציפית, בצוות המקצועי התמוגגו מהחלוץ דין דוד שנמצא בתקופה אישית מצוינת ובישל את שני השערים במשחק, מרמזי ספורי שרשם מצדו שער בכורה במועדון ומשלומי אזולאי שגם הפעם הציג יכולת נהדרת. במועדון ביקשו לשבח במיוחד את דוד, אזולאי ורועי גורדנה, שנפצעו במשחק הגביע בטדי, אך התעקשו לעלות ולפתוח בהרכב והציגו רוח לחימה לאורך כל המשחק.

"אנחנו שמחים מאוד על הניצחון, זה היה חשוב לנו להמשך הדרך, אנחנו רוצים לשמור על המקום השלישי", סיפר אזולאי, "זה לא קל לשחק מול אותה קבוצה פעמיים בשבוע. אחרי 120 דקות מתישות בטדי רצינו לבוא ולעשות משחק טוב ואני שמח שבאמת עשינו את זה. זאת קבוצה של גברים. אנחנו באמת נהנים בכל רגע אחד מהשני ואני מקווה שנמשיך בדרך הזאת בפלייאוף העליון, נעשה תוצאות טובות ונביא כדורגל שמח".

ולנושא אחר, במועדון מתחילים לחשוב גם על העתיד ועל הקיץ שמתקרב וקבעו שיחות שיתקיימו במהלך השבוע הקרוב עם אזולאי וגורדנה, במטרה להציע לשניים חוזה חדש ולשמור על הסגל הקיים גם בעונה הבאה.

"נהנים בכל רגע אחד מהשני". אזולאי (צילום: לירון מולדובן)
"נהנים בכל רגע אחד מהשני". אזולאי (צילום: לירון מולדובן)
מעבר לתגובות