"רוב הסיכויים שסילבס יישאר בהפועל חיפה"

עתיד המאמן על הפרק. כץ: "מעריך אותו, הייתה שנה קשה"

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מחר (שני) תסיים הפועל חיפה את העונה הסדירה, אותה היא יכולה לסכם בתחושת החמצה גדולה, כשלא הגשימה את המטרות שלה: לא הצליחה להגיע לפלייאוף העליון וגם הודחה בשמינית גמר גביע המדינה. כעת במועדון רק רוצים לסיים את העונה, בתקווה לא להסתבך בקרבות תחתית, והחלו לחשב צעדים לקראת העונה הבאה כשגם עמדת המאמן על הפרק.

בעוד רבים במועדון בטוחים כי חיים סילבס יסיים את תפקידו בתום העונה, יואב כץ מבקש להרגיע את הרוחות ולחזק את המאמן: "רוב הסיכויים שחיים יאמן את הפועל חיפה גם בעונה הבאה", קבע בעלי המועדון. "אני עדיין מעריך אותו ואני זוכר שהייתה שנה קשה לכולם והיה לנו הרבה חוסר מזל. בעיניי הוא מאמן טוב. כמובן שהרבה תלוי בתוצאות שיהיו עד סוף העונה, אבל לדעתי יהיו תוצאות טובות והוא יישאר".

במקביל, ההכנות למשחק הסיום של העונה הסדירה מחר מול הפועל חדרה בעיצומן. מההתמודדות צפויים להיעדר לירן סרדל, שספג במשחק הגביע האחרון מול מכבי ת"א כרטיס אדום מיותר מאוד על דיבורים. גם חנן ממן ירצה עונש הרחקה בשל צבירת כרטיסים צהובים. מלבדם, נס זמיר וקייס גאנם, שגמרו את העונה, ימשיכו להיעדר, כמו גם מיקי סירושטיין הפצוע. החדשות הטובות הן שאחמד דראושה חזר לאימונים מלאים עם חבריו לקבוצה אחרי פציעה ארוכה במפשעה.

מעבר לתגובות