המשטרה אסרה הכנסת ציוד עידוד לאוהדי מכבי

זאת בשל אירועי הדרבי. וגם: ההרכב המשוער למשחק מול לינץ

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )

מכבי תל אביב כבר הבטיחה את העפלתה משלב הבתים של הקונפרנס ליג, אבל הערב (חמישי) היא תוכל לעשות צעד אחד קדימה. הצהובים יארחו את לאסק לינץ בבלומפילד במטרה להבטיח את ראשות הבית, מה שיסדר להם העפלה אוטומטית לשמינית הגמר. הפסד יוביל לכך שהם ישחקו בפלייאוף על עלייה מול קבוצה שתסיים שלישית בליגה האירופית.

כעשרת אלפים אוהדים אמורים לתמוך במכבי ת"א במשימה, אבל כעת נראה שישנו מכשול: בשל אירועי הדרבי במהלכו נזרקו אבוקות על כר הדשא, המשטרה אינה מאשרת הכנסת ציוד עידוד לקהל הצהוב. "אחרי החלטת הההתאחדות למנוע ממנויים ששילמו ממיטב כספם מנוי לקבוצה האהובה עליהם, מגיעה המשטרה עכשיו ולא מאשרת הכנסת ציוד עידוד למשחק היום בבלומפילד", נמסר מארגון האוהדים "אחים לסמל". "כנראה האנשים שיושבים בראש הפירמידה לא אוהבים פה ספורט ולא רוצה שאוהדים יבואו למגרשים".

"אנחנו קוראים להתאחדות, משרד הספורט ולשר חילי טרופר לעזור בפתרון הבעיה. זה אינטרס של כולם שמכבי ינצחו היום והמדינה תקבל עוד נקודות דירוג. אולי הם לא יכניסו לנו את התופים, אבל הם לא יכולים למנוע מאיתנו לתת את הגרון", נכתב בנוסף.

ונעבר לצד המקצועי. דן גלזר סובל מפציעה וייעדר מסגל מכבי ת"א ומי שיאייש את שלישיית הקישור יהיו שרן ייני, אייל גולסה ודן ביטון. שחר פיבן יפתח במרכז ההגנה לצד לואיס הרננדס וברנדלי קובאס יוביל את החלק הקדמי עם סטיפה פריצה וגבי קניקובסקי.

דן גלזר. מכבי ת"א תסתדר בלעדיו? (אלן שיבר)
דן גלזר. מכבי ת"א תסתדר בלעדיו? (אלן שיבר)

תגובת המועדון: "מכבי תל אביב משקיעה מאמצים רבים במניעת אלימות וגזענות באצטדיון ומחוצה לו. המועדון מצר על ההחלטה לאסור על הכנסת ציוד עידוד לאצטדיון בלומפילד במשחק הערב. אנו מצפים להכיר במאמצינו הרבים ולא להעניש את הקבוצה והקהל. אנו פועלים לשינוי ההחלטה ומקווים מאוד שתשונה כבר לקראת המשחק הערב במסגרת הקונפרנס ליג, וכמובן בכל יתר משחקי הבית העונה".

הרכב משוער: דניאל פרץ; אנדרה ג'ראלדש, לואיס הרננדס, שחר פיבן, אנריק סבוריט; שרן ייני, אייל גולסה, דן ביטון; גבי קניקובסקי, ברנדלי קובאס, סטיפה פריצה.

מעבר לתגובות