בבית"ר ירושלים מעריכים: אביאל זרגרי יחתום במכבי תל אביב

הקשר, שנחשב לנכס עיקרי של הנאמן עו"ד יצחק יונגר, צפוי לעזוב את המועדון מהבירה. תג המחיר שלו עומד על כ-2 מיליון יורו והוא צפוי להצטרף למחזיקת הגביע רגע לפני תום החלון

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אביאל זרגרי בדרך למכבי תל אביב. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, קשרה של בית"ר ירושלים נחשב לאחד מהנכסים העיקריים שעומדים על הפרק מבחינתו של הנאמן עו"ד יצחק יונגר וכמו שזה נראה כרגע, רוב הפרטים סוכמו ובבית"ר מעריכים שהכישרון בן ה-18 יצטרף לקריית שלום.

חלון ההעברות יסתיים כאמור היום (שלישי) בלילה, וזרגרי יעזוב "וישלם את המחיר" בסיטואציה הסבוכה בבירה. מוקדם יותר נודע לערוץ הספורט נודע שתג המחיר שנקבע לשחקן הצעיר הוא לא פחות משני מיליון יורו. בינתיים, זרגרי עצמו סובל מפציעה ועדיין לא חזר לאימוני הקבוצה הירושלמית. בעקבות כך, הוא לא לקח חלק בסגל של בית"ר ב-0:3 על הפועל ירושלים בדרבי.

עמדת הקשר האחורי וקשר ה-50/50, בה זרגרי גם יכול לשחק, הפכה ובצדק בשנים האחרונות לאחת העמדות שמקבלות הכי הרבה כבוד בכדורגל. זרגרי הוכיח כבר מהמשחק הראשון שהוא ניחן באינטלגנציית משחק יוצאת דופן, משחק באגרסיביות, יודע לתקל ומקרין המון שקט וביטחון.

זרגרי שימש כקפטן בכל קבוצות הנוער של המועדון מהבירה. הדבר הכי מרשים בקשר הוא גרף ההשתפרות שלו למרות הגיל הצעיר, ולמרות סביבת הכדורגל הלא בריאה ששיחק בה בשנה האחרונה. זרגרי הוביל את בית"ר בעונה שעברה בחילוצי כדור בשטח היריבה, והיה בין המובילים בתיקולים, מאבקי קרקע מוצלחים, תיקולים מוצלחים ומסירות מדויקות.

בדרך ליעד חדש? זרגרי (אלן שיבר)
בדרך ליעד חדש? זרגרי (אלן שיבר)
זרגרי ילבש צהוב גם אחרי מועד ההעברות? (דני מרון)
זרגרי ילבש צהוב גם אחרי מועד ההעברות? (דני מרון)