קומאן: "כשחתמתי, לא ידעתי שחוגג רוצה למכור"

מאמן בית"ר אחרי ה-0:3 בדרבי: "מגיע כבוד גדול לשחקנים. כולם יודעים מה קרה פה בימים האחרונים". זיו אריה: "אסור לנו לשקוע"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שבוע קשה וסוער שכלל את הודעת העזיבה של משה חוגג, ואולי לקראת פרידה ממספר שחקני מפתח בסגל, בית"ר ירושלים העניקה הערב סוף סוף קצת אושר לאוהדיה, עם 0:3 מרשים בדרבי על הפועל.

ארווין קומאן אמר: "יש לי הרבה כבוד לשחקנים, כולם יודעים מה קרה בבית"ר בימים האחרונים. כל הקבוצה הופיעה בצורה מצוינת מהרגע הראשון. היה לנו מאוד חשוב לקבל את התמיכה של הקהל. הגיע לנו לנצח".

המהלך של חוגג: "כשחתמתי פה, לא ידעתי שהוא רוצה למכור את המועדון. אין לי השפעה על מהלכים כאלו. אני שומע מה נכתב כל יום בתקשורת וזה יחזור על עצמו מחר, אבל עבורי הכי חשוב להתרכז בקבוצה. הוא לא דיבר איתי לפני ההודעה שלו".

השינוי מהמשחקים הקודמים: "היה לנו שבוע טוב באימונים, וזה גם דרבי. הראנו שאנחנו יכולים להיות קבוצה טובה אם כולם נלחמים וכולם עושים את העבודה שלהם. בשבוע הבא נגד נתניה זה כבר משחק אחר לגמרי. הראנו רוח אדירה ויש לי המון כבוד לשחקנים".

התמיכה של האוהדים בטדי: "הם נתנו לנו עזרה גדולה והוכחנו להם שיש לנו קבוצה טובה. אני מאמן ואני אחראי לכך שניראה שוב בצורה הזאת גם בשבוע הבא. אבל זה היה מדהים עבורנו".

"אם אתה מפסיד פעמיים ברציפות, יש לך חיים קשים. זה לא משנה אם זה עבורי או עבור אחי רונלד בספרד".

תמיר עדי. פרץ את הסכר (אלן שיבר)
תמיר עדי. פרץ את הסכר (אלן שיבר)
סוף סוף אושר לבית"ר (אלן שיבר)
סוף סוף אושר לבית"ר (אלן שיבר)

המאמן המפסיד זיו אריה: "הגיע לבית"ר לנצח, אני לא מחדש פה. חששנו מההתחלה, עשו מאיתנו פייבורטים וידענו שהם יבואו בטירוף. המשחק התאזן אחרי השער הראשון וקיבלנו את השער השני בדקות סבירות שלנו, אבל לא באמת יצרנו מצבים. באיכויות האישיות נפלנו בהרבה".

איך הוא ירים את השחקנים: "עוד לא חשבתי על זה. ידענו שיהיו גם ימים כאלה בליגת העל. נתאמן, נתקן את הטעויות וביום ראשון משחק חדש.אני לא חושב שנפלנו מבית"ר בטקטי, אבל ביכולות האישיות הם עלו עלינו".

"לא שיחקנו את הכדורגל הרגיל שלו, מיהרנו לדחוף את הכדורים למעלה. יש לנו כרגע בעיה של איכות בהתקפה, יש לנו הרבה תירוצים אבל אנחנו יודעים שיהיו ימים כאלו. המטרה העיקרית שלנו היא להישאר בליגה. אסור לנו לשקוע.".