"הסיטואציה לא קלה, יש הרבה דיבורים ברקע"

קומאן התייחס למצב בבית"ר לפני הדרבי. ניצן: "יש פרפרים"

תומר לוי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי 21 שנות בצורת, זה סוף סוף קורה: הדרבי הירושלמי חוזר! מחר (ראשון), בצל הסיטואציה המורכבת אליה נקלעה, בית"ר ירושלים תפגוש את הפועל ירושלים לאחד המשחקים המסקרנים של פתיחת העונה. רגע לפני, מאמן הקבוצה, ארווין קומאן, והשוער, איתמר ניצן, התייחסו למצב שנוצר במועדון.

"הקבוצה מוכנה ומראה את הרוח הנכונה למשחק כזה", אמר קומאן לאתר הרשמי. "כולם מראים שהם רוצים לשחק נגד הפועל בדרבי. יש הרבה מאוד אנשים מבית"ר שיגיעו למשחק הזה, ואנחנו אוהבים את זה. האווירה תהיה נהדרת ואנחנו צריכים להכין את עצמנו טוב מאוד.

"אנחנו יודעים מה הסיטואציה שאנחנו נמצאים בה כרגע. זאת לא סיטואציה קלה, ויש הרבה דיבורים על כל אחד. כולם שמחים לתת את חוות דעתם וזה העולם הזה, אבל אנחנו צריכים להתמקד בדרבי, זאת המטרה שלנו", הוסיף מאמן בית"ר.

"אנחנו חייבים לשחק בדרבי כמו שצריך, זאת העבודה שלנו ואנחנו צריכים להתמקד בזה. אנחנו לא יכולים להיות מעורבים בכל מה שקורה מסביב לנו, בגלל שאנחנו שחקני כדורגל, אנחנו לא הבעלים או המנכ"ל. אנחנו צריכים להתכונן ולתת את הכל כדי לעשות את האוהדים שלנו שמחים".

על החוויה האישית שלו בבית"ר ובישראל הוסיף: "אני מאוד אוהב להיות כאן, אני נהנה לחיות בירושלים וזה כיף לעבוד כאן עם השחקנים. אנחנו מתקשים מהקדם עונה עד עכשיו, אבל זה קשור גם לפציעות, שחקנים חדשים שהגיעו מאוחר בגלל הבידודים והאימונים. זה קשה מאוד. יש לנו גם שחקנים מושעים. אפשר להגיד הרבה דברים, אבל הכל מתנקז למחר ב-20:30 כשהשופט ישרוק את השריקה לפתיחת המשחק".

קריאף. הסיטואציה מאחורי הקלעים תשפיע? (ברני ארדוב)
קריאף. הסיטואציה מאחורי הקלעים תשפיע? (ברני ארדוב)

איתמר ניצן דיבר גם הוא לאחר האימון המסכם: "אנחנו מתרגשים מאוד, מחכים לזה ממש. יודעים מה החשיבות של זה לקהל מחר שיגיע לאצטדיון ולקהל בבית. יש המון פרפרים בבטן, ואנחנו מקווים לעשות תוצאה טובה. ניטרול הרעשים? אין לנו ברירה אחרת, כמקצוענים אנחנו מחוייבים לעשות את העבודה שלנו ולנטרל את הרעשים החיצוניים. אין לנו יותר מדי השפעה על מה שהולך בחוץ, יש לנו השפעה על המגרש ובזה אנחנו צריכים להתרכז".

על השמועות מסביב אמר ניצן: "זאת שנה רביעית שלי במועדון. אני נהנה מכל רגע פה, זה כבוד גדול עבורי ללבוש את החולצה הזאת ומבחינתי כל עוד יתנו לי את הצ'אנס לשחק כאן אני אהיה כאן".