הפועל במו"מ מתקדם להשארת בראון וטוקוטו

השניים עשויים לחתום לשנתיים נוספות. האדומים רוצים לשמור על השלד

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )

מחר (חמישי) היא תוציא לדרך את סדרת רבע גמר הפלייאוף עם קרב אדיר נגד מכבי תל אביב, אבל בינתיים הפועל תל אביב כבר מתכננת את צעדיה לקראת העונה הבאה. לערוץ הספורט נודע שהאדומים נמצאים במגעים מתקדמים על חוזים חדשים לג'יי פי טוקוטו וג'קובן בראון, ומנסים להשאירם לשנתיים הבאות.

בהפועל ת"א סימנו את השארת בראון כמטרה, זאת על אף שהוא נוטה לפציעות. בקבוצה מאמינים בו מאוד ורואים בו כמי שצריך להמשיך גם לעונות הבאות. הרכז האמריקאי אמנם נאבק גם העונה עם פציעות, אך עם 13.9 נקודות ו-5.6 אסיסטים בממוצע למשחק בלט פעם אחר פעם כששיחק, והוכיח פעם נוספת שכאשר הוא כשיר לשחק הוא אחד השחקנים האיכותיים ביותר בליגה, בדיוק כפי שעשה בעונותיו הקודמות.

באשר לפורוורד הקופצני, הוא יסגור העונה את שנתו השנייה באדום, ועם  14.5 נקודות, 7.5 ריבאונדים ו-3.6 אסיסטים היה אחד משחקני הפנים הבולטים בעונה הסדירה של ליגת העל.

החבורה האדומה מעוניינת להשאיר כמה שיותר מהסגל הנוכחי ולשמור על השלד הקיים, כשבר טימור, עידן זלמנסון, גיל בני, רז אדם ולוטן אמסלים כבר חתומים לעונה הבאה, וגם המאמן, דני פרנקו, מחזיק בחוזה. מנגד, מי שלא חתום לעונה הבאה הוא איגור קולשוב.

ישאר לשנתיים נוספות? (אלן שיבר)
ישאר לשנתיים נוספות? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות