המנהלת: "על אף הקושי הנפשי, הוחלט להמשיך לשחק"

בארגון הסבירו זת ההחלטה בשל לו"ז צפוף ואחרי הסכמת מכבי ת"א והפועל חיפה: "מאחלים החלמה מהירה לז'ז'יץ'"

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )

אירוע קשה בהיכל. שחקן מכבי ת"א, אנטה ז'יז'יץ' נחבל הערב (שני) בצורה קשה בראשו במהלך ההפסד להפועל חיפה (123:114). לאחר דקות ארוכות של קבלת טיפול רפואי, הקרואטי פונה לבית החולים איכילוב והמשחק חודש.

יש לציין כי בהתייעצות בין השופט למנכ״ל המנהלת שלומי פרי, הוצע על ידי המנכ״ל לדחות את המשך המשחק למחר למרות אילוצי לוח הזמנים. השופט ניגש למאמני שתי הקבוצות והם ביקשו חמש דקות חימום על מנת לחזור לשחק עוד הערב. לא עלתה כלל בקשה מצד הקבוצות שלא להמשיך את המשחק.

מנהלת הליגה פרסמה הודעת הסבר להחלטה להמשיך לשחק: "מנהלת הליגה מאחלת החלמה מהירה לשחקן מכבי תל אביב, אנטה ז'יז'יץ', וכמובן מודה לצוות הרפואי שטיפל בשחקן על הפרקט במהירות וביעילות. לאחר התייעצות של צוות השופטים והמשקיף עם שתי הקבוצות, הוחלט להמשיך במשחק, על אף הקושי הנפשי של כל הנוכחים וזאת מתוך הבנה כי לוח הזמנים צפוף עם הפלייאוף שמתחיל ביום חמישי, כאשר שתי סדרות טרם נקבעו ומשחק זה הוא קובע לשם המשך הליגה. אנו מעריכים ומודים לשתי הקבוצות על הסכמתן לסיים את המשחק ומאחלים בריאות לכולם".

שר התרבות והספורט חילי טרופר: ״יחד עם כלל אוהדי הספורט אני עוקב בדאגה אחר מצבו של אנטה ז'יז'יץ ושולח לו איחולי רפואה שלמה. הצוות שלי בקשר עם הנהלת הקבוצה ועומד לשירותם בכל עניין".

דקות של בהלה (אלן שיבר)
דקות של בהלה (אלן שיבר)

גם קבוצות הליגה מסרו את איחולי החלמה לז'יז'יץ'

מעבר לתגובות