אילת טוענת: צ'רי ואוואנס נצפו במועדון

השחקנים: "רצינו לקחת אוכל הביתה". פרטים נוספים על הפרשה

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

יום אחרי הצעד הקיצוני של הפועל אילת, ששיחררה את וויל צ'רי ואת ג'ייקוב אוואנס לאחר שהפרו בידוד, מתגלים פרטים נוספים על הפרשה, שככל הנראה תימשך אל תוך תביעה שתוגש נגד הקבוצה לפחות מצד אחד השחקנים.

בהודעת הקבוצה נאמר כי צ'רי ואוואנס שוחררו מכיוון שמדובר בהפרת משמעת שנייה בפרק הזמן הקצר שהם בקבוצה. לערוץ הספורט נודע כי בקבוצה טוענים שגם במהלך השהות בסופיה, במשחק מוקדמות ליגת האלופות, השניים פעלו בניגוד להנחיות ועזבו את המלון למרות שהיו אמורים לשהות בתנאי בועה.

למקורביהם סיפרו השניים את גרסתם: "האוכל במלון היה קר, ממש בלתי אכיל, אז בסך הכל יצאנו למסעדה בהמשך הרחוב לקחת אוכל בטייק אוואיי. אנשי הקבוצה ראו אותנו ואמרו לנו אחר כך שאסור לצאת, ובזה זה נגמר, אף אחד שם לא אמר לנו בזמן אמת שעשינו משהו נגד הנהלים או נזפו בנו על הפרת משמעת".

לערוץ הספורט נודעו פרטים נוספים גם מהפרת הבידוד באילת. טענת השחקנים היתה שיצאו רק להביא אוכל הביתה, אך חלק מהשחקנים נצפו במועדון לילה ושניים מהם אף עוכבו ע"י המשטרה לצורך בדיקת ינשוף. טענותיהם לא התקבלו בבירור שנעשה מולם, ובקבוצה טענו כי קיבלו צילומים של חלק מהשחקנים מבלים במועדון.

אוואנס וצ'רי לא צפויים לוותר בקלות וצ'רי כבר שכר את שירותיו של עו"ד רועי רוזן ומתכוון לתבוע את יתרת החוזה מאילת. מקורב לאחד השחקנים אמר: "אילת עושים פה ניצול ציני של הסיטואציה, מנסים לשחרר שחקנים שכנראה כלכלית או מקצועית לא התאימו וחבל שזו הדרך".