פרנקו בכה מהתרגשות: "עשינו ניצחון מיוחד"

המאמן לאחר המהפך של הפועל בי-ם: מצאנו את הלב בזמן הנכון

תגיות: ליגת ווינר

ניר קפלן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל ת"א השיגה הערב (שבת) ניצחון אדיר, 85:89 על הפועל ירושלים בארנה, לאחר שחזרה מפיגור של 19 נקודות. בראיון שלאחר סיום המשחק, המאמן דני פרנקו, שמכיר טוב את המגרש בבירה, פרץ בדמעות של התרגשות והחמיא לחניכים שלו על האופי שהחזיר אותם לעניינים.

פרנקו דיבר על ביתו שהגיעה לצפות במשחק וראתה אותו מנצח, ואז החל להיחנק מדמעות: "שום דבר לא משנה, הבת שלי שמחה ומאושרת. פעם שעברה שהיינו פה הסתכלתי אחורה דקה וחצי לסיום וראיתי אותה בוכה. אם היא שמחה עכשיו, זה מה שחשוב".

"בחדר ההלבשה במחצית לא דיברנו על כדורסל", אמר כשהתייחס ליכולת של חניכיו, "לא היה לי מה להגיד להם כי זה לא מה שהראנו בשבועות האחרונים וזה היה מביך, אבל אני שמח שמצאנו את הלב שלנו בזמן הנכון והצלחנו להישאר במשחק. הייתי פה בצד השני וידעתי שירושלים יכולה לברוח, אבל לא נתנו לזה לקרות והתחלנו לשמור. זה מה שהקבוצה שלנו צריכה לעשות בכל מגרש. יכולנו לקבל אגרוף מי-ם, אבל הם לא עשו את זה ושילמו על זה".

ג'רל מקניל, שהצטיין עם 21 נקודות, 7 ריבאונדים ו-6 אסיסטים: "יש פה חבורה שעשתה ניצחון מיוחד. היינו בפיגור 19 והמשכנו להילחם, ידענו שאנחנו לא מרימים ידיים. נתנו מחצית שניה טובה מאוד וכולם היו מעולים. זה ניצחון קבוצתי מוחלט". על השלשה שלו לקראת הסיום: "לא עבר לי כלום בראש. ידעתי שאני אזרוק ואלקע. אני עובד על זריקות כאלה כל יום והיה לי ביטחון בעצמי".

כוכב הערב. מקניל (מנהלת הליגה)
כוכב הערב. מקניל (מנהלת הליגה)
קאמבק מרגש. גפני (מנהלת הליגה)
קאמבק מרגש. גפני (מנהלת הליגה)