אחד משחקני מכבי ת"א נמצא חיובי לקורונה

השחקן חש ברע ועבר בדיקה מהירה, כל השחקנים מחוסנים

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

שחקן מכבי ת"א בכדורסל נמצא חיובי לקורונה. כך הודיעה הקבוצה היום (שלישי) בהודעה מיוחדת. הכדורסלן, ששמו לא צוין, חש ברע אתמול בשעות הערב ועבר בדיקה מהירה - שתוצאתה היתה חיובית. הוא יעבור גם בדיקת PCR, כמו כל השחקנים ואנשי הצוות של הקבוצה. מכבי ציינה כי כל השחקנים ואנשי הצוות מחוסנים לקורונה.

לוח זמני משחקי ההכנה של מכבי תל אביב לקראת עונת 2021/22 נקבע באופן סופי, ויכלול שלושה טורנירים מול מיטב הקבוצות באירופה שייערכו ביוון ובקפריסין.

סבב טורנירי ההכנה של מכבי ייפתח בפיראוס, בטורניר "bwin" שאותו מארחת אולימפיאקוס. הטורניר ייערך בהיכל השלום והאחווה ויחל בשבת, 4 בספטמבר, בשעה 18:00 כאשר מכבי תערוך ניסוי כלים ראשון נגד לאבריו היוונית בחצי הגמר. בחצי הגמר השני, ב-20:30, יתמודדו אולימפיאקוס ומונאקו, המצטרפת החדשה ליורוליג. למחרת יתקיים המשחק על המקום השלישי בין המפסידות בשעה 18:00, והגמר בין המנצחות בשעה 20:30.

במוצאי שבת הבאה, ב-11 בספטמבר, תצטרף מכבי לטורניר ההכנה השני שלה הקיץ, טורניר חאנדריוטיס בניקוסיה אשר בקפריסין. הצהובים יתמודדו בחצי הגמר נגד צסק"א מוסקבה בשעה 19:00, כאשר בחצי הגמר השני ב-21:30 ישחקו אולימפיאקוס וזניט. גם במקרה הזה, המשחק על מקום 3 ומשחק הגמר ייערכו למחרת. זו תהיה הפעם השנייה שמכבי לוקחת חלק בטורניר הקפריסאי, לאחר שעשתה זאת גם בקיץ 2018.

מכבי תעלה הילוך ותסיים את טורנירי ההכנה שלה אחרי שבוע נוסף, בשבת של ה-18 בספטמבר, כשתחזור ליוון ותשתתף בפעם השלישית בטורניר ינאקופולוס בהיכל אואקה באתונה. יאניס ספרופולוס והחבורה הטריה שלו תפגוש בחצי הגמר הראשון את אנאדולו אפס בשעה 17:00, ותמתין לראות את מי תפגוש מחצי הגמר השני ב-20:00 בין פנאתינייקוס ופרטיזן בלגרד של ים מדר וז'ליקו אוברדוביץ'. המשחק על מקום 3 והגמר ייערכו למחרת באותן שעות.

יפגוש שוב את מכבי ת"א? מדר (getty)
יפגוש שוב את מכבי ת"א? מדר (getty)