שיא הדרמה: גמר הכדורעף מגיע לנקודת רתיחה

כשהיא ב-0:1 בסדרה, מכבי ת"א תנצח שוב את הפועל מטה אשר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
מי תנצח במשחק השני בסדרה? (איגוד הכדורעף)
מי תנצח במשחק השני בסדרה? (איגוד הכדורעף)
תחילת כתבה

סדרת גמר הכדורעף לגברים ניצב בפני נקודת מפנה משמעותית. כזכור, לאחר פיצוץ המשחק הראשון, מכבי תל אביב השלימה את העבודה בעזרת ניצחון 0:3 על הפועל מטה אשר במשחק החוזר. ביום שלישי יתייצבו שתי הקבוצות למשחק השני בסדרה בהיכל הספורט בנעמן.

מכבי תל אביב נמצאת על גל ארוך של ניצחונות רצופים כבר מהמחזור השמיני בליגה, אז הפסידה להפועל כפר סבא. שחקני מכבי תל אביב יודעים כי ניצחון חוץ בהיכל הגועש בנעמן יעמיד את קבוצתם ניצחון אחד בלבד מזכיה בדאבל, תשע שנים אחרי הפעם האחרונה שזה קרה.

לקראת המשחק אמר אלכס כצנלסון, שחקן מכבי תל אביב: "אנחנו עם הפנים למשחק השני. אני שמח שניצחנו את המשחק הראשון, וכבר מתכוננים למשחק החוץ הקשה שיהיה לנו במטה אשר מול יריבה עיקשת. יהיה לא פשוט להתמודד מול הקהל שלהם והאולם הביתי, אך נעשה את כל המאמצים".

גיא גיניס, חברו לקבוצה הוסיף: "אנחנו מתכוננים למשחק כמו כל משחק אחר העונה. יהיה מאבק קשה, וזה שניצחנו משחק וחצי לא אומר כלום. מטה אשר יתנו פייט ויילחמו על הבית - אנחנו נבוא ונהיה אנחנו. אני מקווה שיגיע הרבה קהל של שתי הקבוצות, כי בסופו של דבר בשביל זה אנחנו משחקים".

בצד השני, הפועל מטה אשר יודעת שזה המאני טיים של העונה כולה. הפסד במשחק, ויהיה להם קשה מאוד להתאושש ולנצח שלוש פעמים ברציפות - מהצד השני ניצחון, ושתי הקבוצות יחזרו לנקודת ההתחלה עם שיוויון 1:1 בסדרה.

אלכס אוסוקין, שחקן הפועל מטה אשר, התייחס למצב בסדרה: "המשחק הראשון הוא היסטוריה. נלמד מהטעויות שלנו ונעשה את ההתאמות למשחק שלנו ביום שלישי. אני מחכה לראות את כל אוהדי הקבוצה צובעים את האולם באדום. נראה את הכוח של אוהדי מטה אשר עכו. אנחנו נילחם בשביל האוהדים על המגרש, והם ידחפו אותנו מהטריבונה".

הפועל מטה אשר תשווה את הסדרה? (איגוד הכדורעף)
הפועל מטה אשר תשווה את הסדרה? (איגוד הכדורעף)
מעבר לתגובות