מוחמד חתם בחיפה: "חלמתי לשחק פה"

העסקה הגדולה של הקיץ בכדורגל הישראלי הושלמה. האלופה שילמה לבית"ר ירושלים 1.4 מיליון דולר עבור הקשר, שהכריז: "למזלי, קיבלתי את ההזדמנות". פרטי החוזה של הניז'רי בפנים

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי  עלי מוחמד עבר את הבדיקות הרפואיות וחתם על חוזהו במכבי חיפה. אחרי הסיכום של בעלי בית"ר י-ם, משה חוגג ונשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, הגיעו ההבנות עם השחקן שייצא למחנה האימונים.

"אני שמח להצטרף למכבי חיפה, אחד המועדונים הגדולים בישראל, שחלמתי לשחק בו בישראל", אמר עלי מוחמד במעמד החתימה. "למזלי קיבלתי את ההזדמנות, אני מצפה לפגוש את הקהל המדהים של המועדון הזה ואעשה הכל לגרום להם שמחה".

המנהל הספורטיבי, גל אלברמן בירך: "שמחים על צירופו של עלי מוחמד. איכותו כשחקן וכאדם תוסיף המון למגרש ולחדר ההלבשה של הקבוצה. מאחלים לעלי המון הצלחות בירוק".

הירוקים שילמו 1.4 מיליון דולר על 80 אחוז מהכרטיס של הקשר, וכן החוב של בית"ר על ירדן שועה נמחק. במועדון מהכרמל חיפשו מחליף למוחמד אבו פאני, בהתחשב בזה שהוא עשוי לעזוב, וכעת הגיע השחקן הניז'רי, שיקבל 240 אלף דולר לעונה למשך שלוש שנים.

כאמור, זו תהיה הקבוצה הרביעית של מוחמד בישראל. בעונה שעברה מוחמד כבש שני שערים במדי בית"ר ב-34 הופעות. את שני השערים הוא כבש בליגה מול קבוצות שסיימו את העונה בפלייאוף העליון, אשדוד וקריית שמונה. עונה לפני כן הוא היה בורג משמעותי בעלייה של הקבוצה לפלייאוף העליון. בעונת 2016/17 הוא עזר למכבי נתניה לעלות ליגה, ומאז יצר לעצמו מוניטין של שחקן הרכב לגיטימי בליגת העל.

מוחמד ירוק: "חלמתי לשחק פה" (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
מוחמד ירוק: "חלמתי לשחק פה" (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
עכשיו זה רשמי (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
עכשיו זה רשמי (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)