ב"ש מצפה להתנצלות מסכנין. ויטור ייעדר בגמר הטוטו

במועדון לא נרגעו מההתנהלות שהובילה לדחיית המשחק בשעה ורבע: "בושה וחרפה". הקפטן ייבדק ויחמיץ את הגמר מול מכבי חיפה ברביעי

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל באר שבע אמנם לא הפסידה עדיין מתחילת העונה, אבל אתמול (שבת) רשמה תיקו שני ברציפות אחרי שסיימה ב-0:0 מול בני סכנין בדוחא. המאמן רוני לוי וראשי המועדון ביקשו מהשחקנים שלא להתייחס לפארסה שהתרחשה לפני שריקת הפתיחה, כשהמשטרה לא אישרה את קיום המשחק באיצטדיון ושריקת הפתיחה נדחתה בשעה ורבע.

עם זאת, שחקנים במועדון הודו שההתנהלות, התחושה שהמשחק לא יתקיים והעיכוב בהגעה הוציאו אותם מפוקוס: "לא מחפשים תירוצים והיינו אומרים את אותו הדבר גם אחרי ניצחון, זאת הייתה הכנה לא אופטימלית. בושה וחרפה". במועדון מצפים להתנצלות מצד סכנין ומקווים שהמנהלת תעניש את היריבה על ההתנהלות.

גורם במועדון אמר: "הראש שלהם היה טרוד אולי בטענות על גזענות מצד דניאל בר נתן ודוד פוקסמן, ולכן לא התעסקו בסידור השלטים שהם התבקשו על ידי המשטרה להסדיר עוד כמה ימים קודם לכן". בצד המקצועי, יש שביעות רצון גדולה מניקיטה רוקאביציה שנכנס כמחליף והוסיף מחץ בחלק הקדמי של האדומים מבירת הנגב.

מיגל ויטור שנפצע ויצא ייבדק הבוקר, אבל נראה כי לא מדובר בפציעה רצינית. עם זאת, עדיין לא ברור אם הפורטוגלי יפתח מול מכבי חיפה בגמר גביע הטוטו ביום רביעי. המטרה היא לנסות להכשיר אותו למשחק הליגה הקרוב בשבת מול מכבי תל אביב, כשויטור מצטרף לאיתן טיבי שייעדר לפחות עוד שבועיים נוספים.

לא ישחק בגמר הטוטו. ויטור (דני מרון)
לא ישחק בגמר הטוטו. ויטור (דני מרון)