"אורן שטרלינג ממשיך לנהל את הפועל חיפה"

גורם: המנכ"ל המושעה, שחשוד בעבירות מין, נכח במשחק אימון

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי למעלה משנה וחצי בארצות הברית, מנותק מהקבוצה בצל הקורונה, יואב כץ נחת בישראל לראשונה על מנת לעשות סדר במועדון ולפגוש את שחקניו הישנים והחדשים. בין הדברים הראשונים שעשה בעלי המועדון כאשר נחת בישראל היה לפגוש את אורן שטרלינג, המנכ"ל המושעה החשוד בעבירות מין חמורות במתנדבת במועדון - בהן מעשי סדום ואינוס, יחד עם אנשי מועדון אחרים.

לערוץ הספורט נודע כי שטרלינג, שעל פניו אמור להיות מושעה, עדיין מנהל את הפועל חיפה מאחורי הקלעים - כך טוענים גורמים במועדון. היום (שני), מנכ"ל לשעבר נכח במשחק האימון מול נוף הגליל וישב עם שאר חברי ההנהלה לצידו של כץ. מהפועל חיפה נמסר בתגובה כי שטרלינג בא לראות את הבן שלו שנמנה על סגל הקבוצה הבוגרת.

בתוך כך, בשיחה עם ערוץ הספורט הבעלים נשמע נסער במיוחד: "אני לא יודע אם עשיתי את הדבר הנכון, עברתי שבעה מדורי גיהנום לבוא לישראל".

"הייתי צריך למלא את כל הטפסים והבדיקות ואז להשתחרר מבידוד בלי איתי הסמנכ"ל לא הייתי יכול לעבור את זה. אני לא מתפלא שהרבה ישראלים מארה"ב מוותרים על הביקור הזה שלהם בארץ. מעולם לא פגעו לי ככה בחופש הפרט אני לא רגיל לזה ואני לא יודע לכמה זמן אשאר פה בגלל זה".

אחר הצהריים יצפה המאמן בשחקניו במשחק אימון מול הפועל נוף הגליל בבית נגלר, ביניהם גם החלוץ החדש אשר עליו פורסם לראשונה בערוץ הספורט - אלן אוזבולט ששוחרר מבידוד. נכון לרגע זה, על פי כץ, הסגל הושלם כאשר נותר רק לצרף קשר אחורי זר.