אוז'בולט צפוי לעבור בדיקות ולחתום היום

החלוץ יהיה הזר הראשון של הפועל חיפה, בהשאלה עם אופציה

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, אחרי שאלן אוז'בולט נחת אתמול (חמישי) אחר הצהריים בישראל, השחקן הסלובני בן ה-25 יעבור היום בדיקות רפואיות שבסופן יחתום בהפועל חיפה לעונת השאלה אחת מסלובן ברטיסלבה הסלובקית, בה כבש 15 שערים ב-38 הופעות בעונה וחצי.

אוז'בולט יהפוך לזר הראשון של האדומים מהכרמל אחרי עזיבתם של יסמין בוריץ' ו-וויליאם אגאדה, ולאדומים תעמוד אופציה לרכישתו בסיום העונה. מדובר ברכש השישי של הקבוצה הקיץ אחרי אוהד לויטה, דודי טויטו, לואי טאהא, נועם כהן וטל בומשטיין. כמו כן, לוי ינסה לצרף גם קשר אחורי ושחקן כנף זרים. שיחות נמשכות גם עם עדן בן בסט ותומר אלטמן.

ולנושא אחר, בעלי המועדון, יואב כץ, החליט בעונה הקרובה לשים דגש מיוחד על חיזוק מחלקת הנוער ובשבוע האחרון מינה את איתי רק לתפקיד סמנכ"ל התפעול של המועדון ומנהל מחלקת הנוער. כץ הסביר: "יש לנו יעדים ברורים ובהם להחזיר את קבוצת הנוער שלנו לליגת העל ולהמשיך לגדל דור של שחקנים איכותיים וערכיים שישתלבו בעתיד בקבוצה הבוגרת".

במקביל סוכם אמש גם על שיתוף פעולה עם איש העסקים צחי נקש לקידום המחלקה. נקש, הבעלים של חברת "אלמוג ציוד טכני" שהפכה לספונסרית הראשית של המועדון העונה, הינו גם אוהד הקבוצה ויהיה מעורב בפעילות השוטפת במטרה לסייע לקידום המחלקה.

אוז'בולט. הרכש השישי של הפועל חיפה (Getty)
אוז'בולט. הרכש השישי של הפועל חיפה (Getty)