חיזוק משמעותי: שוכמן מצטרף לישראל ב-3X3

שחקנה של הפועל אילת יוביל את הכחולים-לבנים במוק' אליפות אירופה בת"א

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )
חואקין שוכמן. יחזק את הנבחרת (דני מרון)
חואקין שוכמן. יחזק את הנבחרת (דני מרון)

זו השנה השנייה ברציפות שמוקדמות אליפות אירופה 3X3 לנשים ולגברים יתקיימו בת"א, כשבשנה הבאה תתקיים בארץ האליפות עצמה. אך נראה כי נבחרת ישראל בדרך לחיזוק מעניין במיוחד, כשמי שיוביל את החבורה בכחול-לבן הוא לא אחר מחואקין שוכמן (27, 1.91), שחקנה של הפועל אילת.

שוכמן שיחק בנבחרות הנוער, העתודה והאולימפית של ישראל ובהמשך גם הופיע 7 פעמים במדי הנבחרת הבוגרת. בימים אלה, שוכמן החליט לקחת על עצמו אתגר חדש ולהמשיך את הקריירה הבינלאומית שלו במדי הנבחרת ב-3X3 ולהוביל אותה למטרת העל שלה – המשחקים האולימפיים בפאריס 2024.

שוכמן, שהיה בפגישה באיגוד הכדורסל אמר: "בשבילי ללבוש את המדים של נבחרת ישראל זו תמיד הייתה ותהיה זכות אדירה. בשנים האחרונות צפיתי בעשרות משחקי 3X3 מרחבי העולם וכן בנבחרת שלנו שעלתה לאליפות אירופה בקיץ שעבר ואני מוכן לקראת האתגר החדש והמרתק. אנחנו נבנה נבחרת חזקה ואטרקטיבית שתרוץ יחד בשנים הקרובות ותביא אותנו להישגים, כשהמטרה הסופית היא פאריס 2024. אני יודע שזה לא יהיה קל, אבל אנחנו מאמינים בדרך שלנו ובאפשרות לעשות היסטוריה בענף".

החל מה-28 במאי יתקיימו בוולודרום בצפון ת"א שלושה טורנירים ברצף במגרש שיבנה במקום באופן מיוחד. בין התאריכים 28-29.5 יתקיים טורניר מסבב הנשים הבינלאומי בהשתתפות נבחרת הנשים של ישראל. בין ה-30.5-1.6 יתקיימו שלושה ימי טורניר של ליגת האומות עד גיל 23 ולאחר מכן ב-3-4.6 יתקיים הטורניר המרכזי, מוקדמות אליפות אירופה לנשים ולגברים. הכניסה לכל המשחקים חופשית.

מעבר לתגובות