"כך אנחנו רוצים לשחק": הפועל חולון נרגשת

מחמאות לרגלנד וג'ונסון לאחר ההצגה. המקום ה-1 בהישג יד

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )

הפועל חולון לא היתה יכולה לבקש פתיחה חלומית יותר לעונה האירופית. הקבוצה המתחדשת של מאוריציו בוסקאליה רמסה אתמול (רביעי) 61:88 את ברינדיזי בחוץ ואותתה שגם העונה, יש לה שאיפות ללכת כמה שיותר רחוק בליגת האלופות של פיב"א.

בחולון ידעו שהסגל החדש שנבנה יכול לייצר יתרונות גדולים במהלך משחקים, כפי שקרה עד כה בהכנה מול יריבות שונות. אבל עיקר ההתלהבות בקבוצה היתה מהאינטנסיביות שהפגינו השחקנים בצהוב-סגול, בשני צידי המגרש, ומכך שלא הורידו את הרגל מהגז במשך 40 דקות.

"זה מסוג המשחקים שאנחנו רוצים לשחק", אמר מאוריציו בוסקאליה, שציין בכורה אירופית אדירה בחולון, ועוד במולדתו. "אין לי ספק שזה משחק שתהיה לו השפעה טובה עלינו להמשך. מנענו מהם לזרוק משלוש והפרענו לשחקנים המרכזיים שלהם. קיבלנו תוספת טובה מהספסל, גם בהגנה. זה ניצחון טוב מאוד".

גם ברמה הפרסונלית, בחולון אהבו לראות את ג'ו רגלנד הופך לבעל הבית מהר מאוד, כשסיים עם 18 נקודות, 7 אסיסטים, 4 ריבאונדים ומדד 23 - הגבוה ביותר. גם כריס ג'ונסון קלע 18 והביא את האנרגיות המוכרות, התקפית והגנתית.

סטיבן גריי, שהיה ממצטייני המשחק וסיים כקלע המוביל של חולון עם 20 נקודות, לא הסתיר את שביעות רצונו: "אנחנו עובדים יחד כחודש והצלחנו לשמור על עקרונות המשחק שלנו. שיחקנו טוב בהגנה ובהתקפה ואני שמח שהראינו את זה לאורך רוב שלבי המשחק".

חולון, שתפתח את ליגת ווינר סל ביום שני במשחק מסקרן מול מכבי ראשון לציון, יודעת שהניצחון אתמול שם אותה בעמדת זינוק מצוינת לקראת ההמשך, כשגם המקום הראשון נראה ריאלי במיוחד. על ברינדיזי היא כבר תהיה ביתרון גדול, בעוד שדרושפאקה לא הרשימה ונכנעה לקלוז', שהגיעה מהדרג האחרון.

מעבר לתגובות