הבקרה לבית"ר: הגישו תקציב עד יום ראשון

השעון מתקתק: הקבוצה תצטרך להציג תקציב ריאלי לעונה, לא תתאפשר חריגה

יגאל גולדשטיין
א א א א ( שנה גודל )

השעון מתקתק: יו"ר הבקרה התקציבית, סיגלית סייג, הודיעה היום (שלישי) לבית"ר ירושלים כי תאפשר לקבוצה מהבירה הגשת תקציב ריאלי עבור עונת 2022/2023 עד ליום ראשון, ה-10 ביולי 2022 בשעה 11:00. במכתבה למועדון ציינה סייג כי הבקרה פנתה לקבוצה כבר בתאריך ה-19 במאי 2022, מוקדם ביחס לקבוצות האחרות, זאת לנוכח המצב הברור והידוע לה, במטרה לבחון את היערכות הקבוצה לעונה 22/23.

סייג הדגישה כי לאורך כל התקופה נערכו שיחות עם בעלי התפקידים הרלוונטיים, הועברו נתונים שדרשה הבקרה וניכר כי נעשה מאמץ גדול להגיע לפתרונות מעשיים עבור הקבוצה, על מנת שזו תוכל לעמוד בדרישות הבקרה. הפתרונות שהעלו ראשי המועדון הוצגו בשקיפות מלאה בפני הבקרה והוכיחו כי הקבוצה פועלת בכמה מישורים לטובת הנושא, לרבות הקטנת חובות הקבוצה, צמצום ניכר של הגירעון וניסיון להציג תקציב ריאלי.

עם זאת, אחרי שיחה עם ראשי המועדון בה הוצגו פתרונות אפשריים נוספים, החליטה הבקרה לאפשר את השלמת המסמכים שנותרו, לרבות תקציב ריאלי ומעודכן,  עד ליום ראשון הקרוב. במכתבה הבהירה יו"ר הבקרה כי לא תתאפשר חריגה ממועד זה במידה שלא יהיה שינוי דרמטי בנתונים שהוצגו בפניה עד כה.

עומדים לפני ימים גורליים (אלן שיבר)
עומדים לפני ימים גורליים (אלן שיבר)
מעבר לתגובות