חבשי טוען שמגיע לו כסף, מעברו לק"ש לא הושלם

למרות שכבר מתאמן בקבוצתו החדשה, הבלם מסרב לגמר חשבון בשורות האלופה. לטענתו, מגיע לו תשלום של עשרות אלפי שקלים שהובטחו לו במעמד החתימה. במועדון ומסרו: "במשך עשרות שנותיו של יעקב שחר כבעלים, למועדון לא היה חוב כלפי אדם או ספק לך, וכך גם בעתיד"

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי ה-1:1 הביתי מול קייראט, מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לגומלין בסיבוב הראשון במוקדמות ליגת האלופות, ובראשון הקבוצה תמריא לקזחסטן לקראת המשחק ביום רביעי.

בינתיים, על אף שעאיד חבשי עבר לעירוני קריית שמונה בעסקת אורי דהן, לערוץ הספורט נודע שהעברתו של הבלם טרם הושלמה מאחר שהוא מסרב לחתום על גמר חשבון במועדון הירוק. הסיבה לכך היא שהשחקן טוען שבמכבי חיפה חייבים לו עשרות אלפי שקלים שמקורם במענקים עתידיים שהוא אמור לקבל, ואינו מוכן לוותר עליהם בשלב זה.

השחקן כבר עבר לצפון ומתאמן עם קבוצתו החדשה תחת עמיר נוסבאום, אך למרות זאת, העברתו עדיין לא הושלמה ובמועדון הירוק מקווים להגיע איתו בהקדם לסיכום על גמר חשבון, על מנת לפתור את הסוגייה.

במכבי חיפה הסכימו להיפגש עם חבשי, אבל גורמים במועדון טוענים שהיא לא חייבת לו כסף. "במשך עשרות שנותיו של יעקב שחר כבעלים, למועדון לא היה חוב כלפי אדם/שחקן או ספק וכך גם בעתיד", נמסר מהמועדון.

במקביל, באלופה מקיימים שיחות עם טאלב טוואטחה בנוגע לפיצוי, בתמורה להתרת חוזהו וסיום דרכו במועדון. מי שעוקבת בעניין אחרי המתרחש היא בני סכנין, שמעוניינת לצרף את המגן השמאלי.

טוואטחה. בני סכנין עוקבת (אלן שיבר)
טוואטחה. בני סכנין עוקבת (אלן שיבר)