בן שהר צפוי לחתום לשנתיים במכבי חיפה

הכיוון חיובי מאוד. החלוץ צפוי להצטרף למחנה האימונים

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מכבי חיפה בדרך לחזק את החוד שלה. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, בן שהר צפוי לחתום בימים הקרובים בשורות האלופה על חוזה לשנתיים.

השחקן ונציגיו ייפגשו היום עם המועדון במטרה להגיע לסיכום, והכיוון מבחינת שני הצדדים חיובי מאוד. המטרה היא כמובן לסיים את העסקה בזמן, כדי שהחלוץ יוכל להצטרף לקבוצה ולצאת איתה למחנה האימונים בהולנד, וכרגע נראה שהדברים הולכים בכיוון הרצוי.

קבוצה שעוקבת בעניין אחרי המעבר שבדרך היא הפועל באר שבע, שמעריכה שהעסקה בין מכבי חיפה לשהר תיסגר היום. כזכור,  החלוץ מחזיק בחוזה בקבוצה מבירת הנגב לפיו הוא צריך לחזור לדרום בעונת 2022/23. כעת, עולה האפשרות שבאר שבע תגיע איתו להסדר ותחסוך את עלויות החוזה העתידי שלו.

כזכור, הירוקים רצו לצרף את דין דוד ממ.ס. אשדוד, אך בעקבות הקשיים, בכרמל פנו לאופציית שהר, שבסופו של דבר לא הצטרף להפועל תל אביב. החלוץ, שיהיה בן 32 הקיץ, סיים עונה באפואל ניקוסיה עם 6 שערים ו-4 בישולים.

במקביל לעניין בשהר, פוחתים הסיכויים כי ניקיטה רוקאביצה ימשיך במכבי חיפה. בשלב זה, לא ברור האם מלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות ימשיך בכרמל - לאור העובדה כי הוא מעוניין למצות את האופציות בחו"ל.

שהר ולביא. ישתפו פעולה בעונה הבאה (ברני ארדוב)
שהר ולביא. ישתפו פעולה בעונה הבאה (ברני ארדוב)