הגבירה קצב: ראיין סטריין סיכם במכבי חיפה

חשיפת ערוץ הספורט: אדלייד נתנה אור ירוק, המגן ילבש ירוק

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מכבי חיפה ממשיכה במסע הרכש ואחרי שצירפה היום (רביעי) את אורי דהן, אלופת המדינה לא נחה על זרי הדפנה. לערוץ הספורט נודע כי הירוקים הגיעו לסיכום עם אדלייד יונייטד על העברתו של ראיין סטריין, מגנה הימני ושחקן העונה של הקבוצה האוסטרלית - שעשוי להפוך לאוסטרלי השלישי בתולדות המועדון, בנוסף לניקיטה רוקאביצה ולטרנט סיינסברי.

רק אתמול פורסם על מועמדותו של המגן הימני בן ה-24, אשר נכלל בסגל הרחב של נבחרת אוסטרליה ומסוגל לשחק בשני הצדדים, והבוקר נודע לערוץ הספורט כי ברק בכר היה נחוש לצרף את השחקן הצעיר והגיש עבורו הצעה רשמית. כשהגיע אישורה של אדלייד יונייטד, עסקת העברתו של המגן נסגרה.

במקביל, סאגת השוער השני ממשיכה להעסיק את המועדון כאשר אחד מבין איתמר ישראלי ורועי משפתי עשויים לעבור לכרמל. נכון לרגע זה, מתנהל מסע ומתן עם מ.ס אשדוד על משפתי, אשר על מועמדותו ועל ההצעה שהוגשה לקבוצה מעיר הנמל פורסם בערוץ הספורט.

במהלך הלילה שוחח ג'קי בן זקן עם סוכנו של השוער, דודו דהאן, וכן גם עם אנשי המועדון הירוק ונבחנת האפשרות לעסקה הכוללת את משפתי וגם את דין דוד. מי שעשוי לעשות את הדרך ההפוכה הוא מקסים פלקושצ'נקו, לו הקבוצה מעיר הנמל זקוקה בשל עזיבתם של שלומי אזולאי ורועי גורדנה. בכל אופן, בחיפה צפויים לקבל החלטה לגבי זהות השוער השני במהלך היום, כשגם איתמר ישראלי הגיע אמש לפגישה והיה קרוב לסיכום תנאיו.

דוד ומשפתי יצטרפו? (לירון מולדבון)
דוד ומשפתי יצטרפו? (לירון מולדבון)