"האווירה ממש רעה". כפ"ס תתאושש מול ק"ש

ההדחה מהגביע הסעירה את הירוקים: "לא בטוח שנישאר בליגה"

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לפני יומיים בלבד הגיעה הפועל כפר סבא לשפל חדש. ההדחה המביכה ברביעי האחרון מגביע המדינה בתבוסה 3:0 להפועל עפולה מהליגה הלאומית מחזיר את החבורה של אלישע לוי לליגה כשהיא חבולה וכואבת, מנטאלית ופיזית. הקבוצה שמתחת לקו האדום תארח כבר מחר (שבת) את עירוני ק"ש באצטדיון המושבה למשחק האחרון בעונה הסדירה.

אם לא די באווירה הקשה שבמועדון בשל המבוכה ממשחק הגביע, הזעם של אנשי המועדון כלפיי השחקנים והאכזבה של אלישע לוי מהם, יאלץ המאמן להתמודד עם סגל חסר במיוחד. כך למשל, טום שלח שנפצע פעם נוספת, והצטרף אל מצבת הפצועים שכוללת את עומר דנינו, טל מכלוף, טריקו גטהון, עומר פדידה ואיתמר ישראלי, כשאביב סולומון מורחק בשל כרטיס אדום ואיתי שור ירצה עונש הרחקה של צבירת כרטיסים צהובים.

בתוך כך, בהנהלת המועדון מפעילים לחץ גדול מאוד על השחקנים הפצועים כשהם דורשים מהם, לאור מצב הקבוצה, לעלות ולשחק לצד הכאבים. "האווירה ממש רעה מאז הגביע, יש מתיחות בין השחקנים להנהלה. המשחק הזה שיקף במדויק את המצב של הקבוצה ואי אפשר להיות אופטימיים לגבי הסיכויים שלנו לשרוד בליגה", אמרו בחדר ההלבשה. בינתיים לוי יידרש למצוא את הפתרונות במהלך האימון המסכם לבעיות בחוליית ההגנה, כשהקושי העיקרי יהיה במרכז ההגנה ובאגף השמאלי.

אלישע לוי. יתמודד עם סגל חסר מול קריית שמונה (אלן שיבר)
אלישע לוי. יתמודד עם סגל חסר מול קריית שמונה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות