שלומי אזולאי עלול להיעדר מספר שבועות

פציעת הקשר העיבה על חגיגות הניצחון של אשדוד בגביע

גיל לוין
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד חגגה אתמול (רביעי) ניצחון חשוב ומתוק - 1:2 על בית"ר ירושלים - אותה הדיחה מגביע המדינה בשמינית הגמר. אחרי שהתברגה בפלייאוף העליון, המסע הנהדר של הקבוצה מעיר הנמל העונה ממשיך, כשהם מקווים להגיע הכי רחוק שרק אפשר במפעל.

החגיגות היו מתוקות בחדר ההלבשה וניכר היה עד כמה ההעפלה לרבע גמר גביע המדינה חשובה לשחקניו של רן בן שמעון, שסימנו את הגביע כמטרה חשובה מבחינתם, אפילו יותר מהפלייאוף העליון. בצוות המקצועי התמוגגו גם הפעם משיתוף הפעולה בין רועי גורדנה ושלומי אזולאי שפשוט שלטו במרכז השדה לאורך כל המשחק. מחמאות הורעפו גם כלפי חמודי כנעאן שרושם תקופה אישית מצוינת מבחינתו, ואף סחט את הפנדל שהוביל לשער היתרון.

אזולאי הצליח גם להדאיג במיוחד את הצוות הרפואי בסיום המשחק, לאחר שסובב את הקרסול והוא סובל מנפיחות עזה וכאבים חזקים. מדובר במכה קשה עבור רן בן שמעון שיחסר את הקשר במשחק הליגה הקרוב מול הירושלמים והשחקן יבדק במסגרת המועדון כשההערכה היא כי הוא ייעדר מספר שבועות. אזולאי מצטרף לפהאד באיו וטימותי אוואני שעדיין אינם כשירים לשחק בשל מתיחה בשריר הירך האחורי. גם דין דוד נפגע בשריר התאומים וייבדק.

"זאת תחושה של גאווה גדולה על המעבר בגביע במשחק מאוד מאוד קשה", אמר רן בן שמעון. "גאה בעיקר גם ביכולת והעמידות שהשחקנים מוציאים מעצמם. כל כך הרבה בתקופה מאוד עמוסה. יש תחושה של גאווה גדולה כלפי השחקנים ואנחנו ממשיכים הלאה. זאת עוד תחנה שנותנת לנו אנרגיה להמשך הדרך".

ולנושא אחר, מוגיס זקאריה, השחקן הגנאי שחתם על חוזה בחלון ההעברות לפני כחודשיים עדיין לא הגיע לישראל. כזכור הגעתו של החלוץ נדחתה כבר מספר פעמים בשל קושי בבירוקרטיה להנחיתו בישראל, אך ביום שני האחרון היה אמור להמריא בטיסת חילוץ מאתיופיה. השחקן הגיע לשדה, וברגע האחרון לא איפשרו לו לעלות על הטיסה. במועדון חוקרים את האירוע ומקווים שזקאריה יצליח להגיע בזמן לפלייאוף העליון.

כמה רחוק אשדוד יכולה להגיע בגביע? (דני מרון)
כמה רחוק אשדוד יכולה להגיע בגביע? (דני מרון)
מעבר לתגובות